wtorek, 20 października 2020 07:27

Co obstawiać u bukmacherów, oprócz piłki nożnej?

Autor Artykuł sponsorowany
Co obstawiać u bukmacherów, oprócz piłki nożnej?

Tak naprawdę w życiu każdego gracza zakładów bukmacherskich istnieje taki moment, gdzie obstawianie zakładów się po prostu nudzi. Nie da się w końcu grać non-stop w to samo, ponieważ ciężko będzie ci znajdywać powody, dla których warto to robić. Co więc możesz zacząć obstawiać, kiedy ci będzie się nudzić? Może koszykówka, która staje się w Polsce coraz popularniejsza - nic bardziej mylnego, mamy coś ciekawszego!

E-sporty

Po sezonie piłkarskim zakłady e-sportowe zawsze zajmowały czołową pozycję. Oczywiście, jeśli nie zajmujesz się od czasu do czasu grami komputerowymi, możesz wypróbować inne metody, ale jeśli temat zwrócił Twoją uwagę, to czytaj dalej.

Cóż, w większości przypadków zakład na eSport polega na tym, że podobnie jak w przypadku tradycyjnych sportów, musimy wybrać drużynę, która wygra mecz lub gracza, który będzie pierwszym graczem w meczu. To ostatnie jest oczywiście trudne do prawidłowego obstawiania, ale nawet bukmacherzy online nie mogą ukryć, że takie zakłady są bardzo dochodowe.

Przewidywanie zakładów w e-sporcie jest bardzo czasochłonne, ponieważ e-sport nie ma prawie nic wspólnego ze zwykłymi sportami, ponadto obstawianie takich zakładów wymaga analitycznej metody obstawiania. Zanim jednak zaczniemy cokolwiek pisać, pamiętajmy o wyborze legalnego bukmachera, bo inaczej może to oznaczać dla nas nieprzyjemne konsekwencje prawne.Nie chcemy, aby to się komukolwiek przytrafiło, ale wróćmy do tematu.  Pierwszym krokiem, który musimy wykonać, jest rozważenie kategorii e-sportu, na którą chcemy postawić, czy jest to mecz turniejowy, czy pojedynek z naszymi ulubionymi graczami (1vs1), kategoria e-sportowa, na którą chcemy postawić, czy nawet I wynik końcowy.

Zakłady specjalne

Rzeczywiście, ze względu na nietypowe wydarzenia - jak sama nazwa wskazuje, nie zawsze będziemy wstanie je obstawiać. Choć z drugiej strony standardowym przykładem może być kandydowanie na prezydenta Stanów Zjednoczonych lub innych krajów, ponieważ Stany Zjednoczone są tak dużym krajem, to wygrana kwota jest znacznie wyższa niż w innych krajach. Zostańmy tu na chwilę, ponieważ mówimy sobie, jak czasem bukmacher może się po prostu pomylić. Dokładnie cztery lata temu, dla firm bukmacherskich wygrana Trumpa była bardzo bolesną lekcja, a jednocześnie jest to lekcja dla graczy, aby nie zawsze podążali za ideami większości społeczeństwa, ponieważ czasami życie płata ludziom różne figle. W tym roku jest mniej więcej tak samo. Demokraci nawet dopuszczają się nieczystych zagrywek, ponieważ to oni prawdopodobnie zarazili Donalda Trumpa koronawirusem, jednakże prezydent USA powoli dochodzi do zdrowia. Warto jest w tym roku obstawić jego zwycięstwo, ponieważ bukmacherzy po raz kolejny popełniają ten sam błąd.

Rejestracja u innych bukmacherów

Jeśli już o zakładach mowa, to warto jest zarejestrować się u innego bukmachera, aby otrzymać kolejny bonus powitalny. Oczywiście, pamiętaj o tym, aby wybrać tego bukmachera, który posiada najlepsze warunki obrotu bonusem – w innym wypadku będzie ci ciężko nim obrócić, czyli konsekwentnie wygrać. Dla nowych graczy, którzy nie mają szans na postawienie tego bonusu, nawet jeśli niektórym z nich się powiedzie, to bukmacher raczej nie zwróci na to uwagi. Cóż, wróćmy do normalnego toru konwersacji, bo jesteś wystarczająco dobry, to na pewno będziesz wiedział jak w odpowiedni sposób obrócić danym bonusem, aby wygrać. Dlatego też przejdźmy do kolejnego tematu, który tak naprawdę bardzo wiele może zmienić.

Obstawiaj w ,,ziemniakach”

Co prawda wielu ekspertów powiedziało, że nadchodzi druga fala koronawirusa, jednakże z drugiej strony warto jest od czasu do czasu przyjść do swojego lokalnego ,,ziemniaka”. Mimo to, że obstawianie w internecie ma większą przewagę niż typowanie kuponów u ziemniaka, bo jak wspomniano powyżej, możemy liczyć na lepsze bonusy, jednakże z drugiej strony brak potrzeby rejestracji oraz niepowtarzalna atmosfera tamtych miejsc ciągnie do tego, aby choć od czasu do czasu tam zawitać. Możemy też zacząć obstawiać przez aplikację mobilną - korzyści jest wiele, ale jest to również bardzo wygodne, ponieważ nie musimy siedzieć przy komputerze – wystarczy mieć zasięg i Internet.

Zacznij typować zakłady

Jeśli nie masz ochoty obstawiać, to zawsze możesz ograniczyć się wyłącznie do typowania zakładów. W końcu tak naprawdę nie musisz nic tracić, typując zakłady bukmacherskie, a tylko możesz zyskać dodatkowe doświadczenie. Do typowania zakładów nie potrzeba nic więcej, niż zaznajomienie się z danym zakładem, oraz ,,postawienie” swojego przewidywanego wyniku na kartce papieru, bądź nawet w pamięci. Co prawda nic na tym również nie zyskasz (pieniężnie) ale przynajmniej z czasem nauczysz się, które zakłady warto jest obstawiać, a które lepiej jest odrzucać, I nie obstawiać ich wcale. To może być źródło naprawdę dobrej zabawy dla ciebie za darmo, ale tak naprawdę tylko od ciebie zależy, czy się tego podejmiesz, czy też nie.

Sport

Sport - najnowsze informacje