piątek, 19 lutego 2021 11:14

Czarter jachtu Bavaria c50, czyli jak spędzić wakacje w sezonie 2021.

Autor Artykuł sponsorowany
Czarter jachtu Bavaria c50, czyli jak spędzić wakacje w sezonie 2021.

Szukasz nietuzinkowego pomysłu na spędzenie wakacji 2021? Niestety, panująca pandemia COVID-19 pokrzyżowała wiele planów urlopowych. Na szczęście, istnieją jeszcze ciekawe sposoby na zorganizowanie aktywnego wypoczynku. Jeden z nich to podróż jachtem po Bałtyku. Sprezentuj sobie urlop, który zapewni Ci niezapomniane przeżycia!

Spędź wakacje na jachcie

Szukasz interesującego sposobu na spędzenie najbliższych wakacji? Znudziło Ci się wylegiwanie na leżakach w aquaparkach? W takim razie postaw na aktywny wypoczynek i spraw sobie wakacje marzeń. Wyrusz wraz ze swoimi najbliższymi w rejs jachtem po Morzu Bałtyckim.

Bałtyk jest oryginalnym dziełem natury, które wręcz zapiera dech w piersi. Nie jest to morze ciepłe ani spokojne - właśnie dlatego jest świetnym wyzwaniem. Miłośnicy wody oraz mocnych wrażeń z pewnością będą zachwyceni. W taki rejs najlepiej jest wybrać się we współpracy z profesjonalną firmą czarterową taką jak Nordwinds z Kołobrzegu. Z ofertą czarterową jachtów można zapoznać się na stronie https://nordwinds.pl.

Rejs jachtem Bavaria c50 po Morzu Bałtyckim - czy warto?

Czy warto wybrać się w rejs jachtem po Morzu Bałtyckim? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: oczywiście, że tak! Tym bardziej, gdy po wzburzonym morzu będziemy płynąć jednostką Bavaria C50. Jest to jednostka znana oraz ceniona przez ekspertów z całego świata. Co wyróżnia ten jacht? Obszerny salon, kambuz oraz wygodne kabiny do spania. Rejs takim jachtem po Morzu Bałtyckim z pewnością będzie można zaliczyć do udanych.

W zależności od tego, jakie są Twoje oczekiwania, w czasie rejsu jachtem po Morzu Bałtyckim, możesz zwiedzić wybrzeża i wyspy polskie, niemieckie, szwedzkie lub duńskie. Jedną z najczęściej wybieranych tras jest odcinek Kołobrzeg-Bornholm (odległość morska 50 mil morskich). Rejs trwa kilka godzin i obfituje w wiele atrakcji kulinarnych oraz turystycznych. W trakcie rejsu obowiązkowym punktem jest także zwiedzanie morskiego archipelagu Ertholmene  z wyspami  Christiansø  i Frederiksø.

Bezpieczeństwo i wygoda, czyli sposób na bezpieczne wakacje 2021

Rejs jachtem Bavaria C50 to sprawdzony przepis na udane, bezpieczne wakacje i urlop w 2021 roku. Jest to jacht, który może pomieścić aż 12 osób wyposażony w pięć dwuosobowych kabin do wynajęcia samodzielnie lub z profesjonalnym skipperem. Taka wycieczka pozostanie w pamięci na długie lata - będzie co wspominać! Warto wspomnieć że w marinie Kołobrzeg można wynająć również inne jachty żaglowe takie jak Sun Odyssey 379, Delphia 40 czy też ceniony przez żeglarzy z całego świata Oceanis 41 z renomowanej stoczni Beneteau.

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje