poniedziałek, 1 lipca 2024 09:19

Czołowe zderzenie na DK75. Nie żyje kobieta. Wśród rannych dziecko

Autor Katarzyna Jamróz
Czołowe zderzenie na DK75. Nie żyje kobieta. Wśród rannych dziecko

W niedzielę (30 czerwca) w miejscowości Tworkowa, na drodze krajowej nr 75, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych poszkodowanych zostało siedem osób – jedna z nich zmarła.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę (30 czerwca) około godziny 13:30. Na drodze krajowej nr 75, w miejscowości Tworkowa (powiat brzeski, gmina Czchów), zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe.

🔴 #UWAGA‼️ POWAŻNY WYPADEK NA TRASIE BRZESKO - NOWY SĄCZ ⤵️ Na drodze krajowej 75 w miejscowości Tworkowa doszło do...

Opublikowany przez Brzesko112.pl - Brzeski Portal Ratowniczy Niedziela, 30 czerwca 2024

Tragedia między Brzeskiem a Nowym Sączem

Ze wstępnych informacji wynika, że jadący w stronę Brzeska samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w jadący w stronę Nowego Sącza pojazd. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało siedem osób. Niestety, mimo wysiłku służb, nie udało się uratować życia 72-letniej kobiety. Pozostali poszkodowani, w tym 6-letnie dziecko, zostali przetransportowani do szpitala. Do akcji zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Kokotowie.

Kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość – droga w miejscu wypadku przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Mundurowi kierowali na objazdy alternatywnymi trasami. Przyczyny i okoliczności tragedii wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Fot. Brzesko112.pl-Brzeski Portal Ratowniczy  

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje

Rozrywka