czwartek, 10 marca 2022 13:49

Dębno. Dzień Kobiet z Zespołem BAYERA

Autor Katarzyna Jamróz
Dębno. Dzień Kobiet z Zespołem BAYERA

Setki mieszkańców Gminy Dębno, od najmłodszych po seniorów brało udział w charytatywnym koncercie z okazji Dnia Kobiet, który odbył się 5 marca w Hali Widowiskowo - Sportowej w Dębnie.

Przed rozpoczęciem wydarzenia głos zabrał Wójt Gminy Dębno - Wiesław Kozłowski, który prosił wszystkich zebranych o minutę ciszy dla wszystkich poległych mieszkańców Ukrainy, którzy walczyli o swoją wolność. Następnie wraz z Zastępcą Jackiem Szklarzem, złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim paniom i obdarowali każdą z nich symbolicznym kwiatkiem.

Podczas wydarzenia Zespół BAYERA wykonał swoje autorskie utwory przed licznie zgromadzoną publicznością. Nie obyło się też bez bisów. W trakcie uroczystości odbywała się zbiórka środków finansowych na wsparcie uchodźców wojennych z Ukrainy. Podczas kwesty udało się zebrać 3 606 złotych. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych artykułów m.in. spożywczych, przemysłowych, środków higieny osobistej, odzieży, artykułów medycznych, szkolnych oraz papierniczych.

– Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy aktywnie włączyli się w akcję niesienia pomocy potrzebującym uchodźcom z Ukrainy, a także wszystkim gminnym jednostkom OSP, instytucjom, wolontariuszom i osobom zaangażowanym w pomoc

– podkreśla Wójt Gminy Dębno, Wiesław Kozłowski.

Inf./Fot.: UG Dębno

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje