środa, 4 listopada 2020 10:04

Kraków. Strzelanina w bloku. Policja znalazła dwa ciała

Autor Marzena Gitler
Kraków. Strzelanina w bloku. Policja znalazła dwa ciała

Dramatyczne sceny rozegrały się w mieszkaniu na os. Dywizjony 303. W srodę rano syn zastrzelił matkę, strzelał też do ojca i brata. W końcu odebrał sobie życie.

Policję o tragedii poinformował Policję ojciec mężczyzny. - Zgłosił, że jego syn zastrzelił matkę, a następnie strzelił do siebie, popełniając samobójstwo - poinformował dziennikarzy mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik małopolskiej policji

Do zdarzenia doszło około 5:20.  Na miejsce skierowano pogotowie, patrol policji i grupę śledczych. Policjanci znlaleźli dwa ciała - 41-latka i jego 70-letniej matki.  71-letni ojciec napastnika i jego drugi syn – 44-latek, ranni trafili do szpitala.

– Weryfikujemy teraz przebieg zdarzenia, ustalamy  czy to faktycznie samobójstwo rozszerzone – tak jak to wynika ze zgłoszenia.  Śledczy prowadzą oględziny a w ich toku zabezpieczamy ślady kryminalistyczne – informuje mł. insp. Gleń.

W mieszkaniu, w którym doszło do tragedii, nie było wcześniej interwencji Policji.

fot. ilustracyjna

zobacz też:

Wieliczka. Zaatakował maczetą na stacji benzynowej
Sceny niczym z filmu sensacyjnego rozgrały się w 30 października w nocy na jednej ze stacji paliw w Wieliczce. Napastnik z maczetą zaatakował robiącego zakupy mężczyznę. Nie wiedział, że byli tam też nieumundurowani policjanci.
Grupa Azoty wybuduje szpital tymczasowy w Krakowie. Gdzie powstanie?
Na mocy ustaleń pomiędzy Grupą Azoty a Ministerstwem Aktywów Państwowych, spółka wybuduje szpital tymczasowy w Krakowie przy ul. Focha. Docelowo znajdzie się w nim 150 łóżek dla pacjentów zmagających się z COVID-19.
Minister wprowadza wojsko do szpitali. Żołnierze będą pilnować wolnych łóżek
Do każdego szpitala zostanie skierowany jeden żołnierz – mówi minister zdrowia Adam Niedzielski. Po co? Żołnierze mają pilnować, czy dyrektorzy szpitali nie ukrywają wolnych łóżek. Liczba wolnych łóżek w szpitalach topnieje w oczach. Zdarzają się przypadki, gdzie placówki nie mają już żadnych wolny…
Kraków

Kraków - najnowsze informacje