czwartek, 26 sierpnia 2021 15:13

Dramatyczny wypadek w Witowicach Górnych. Nie żyją dwie osoby, ranne dzieci

Autor Aleksandra Tokarz
Dramatyczny wypadek w Witowicach Górnych. Nie żyją dwie osoby, ranne dzieci

Droga krajowa numer 75 w miejscowości Witowice Górne jest całkowicie zablokowana. Wszystko za sprawą dramatycznego w skutkach wypadku, który miał miejsce w tym rejonie przed kilkunastoma minutami. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i autobusu. Jak wynika z wstępnych informacji, nie żyje małżeństwo.

Aktualizacja:

Śmiertelny wypadek w Witowicach Górnych. Są nowe ustalenia
Wypadek z Witowicach Górnych. Do dramatu na DK75 w kierunku Krakowa doszło wczorajszego popołudnia. Nie żyją dwie osoby.

***

Samochód osobowy z niewiadomych na tę chwilę przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z autobusem, którym podróżowało około 20 osób.

Kierowca i pasażer samochodu osobowego zginęli na miejscu. Ranne są również trzy pozostałe osoby, które podróżowały tym autem, w tym dwie ciężko. Są to dzieci. Na miejsce przyleciały już dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które przetransportowały poszkodowanych do szpitala w Krakowie.

Kierowcy muszą liczyć się w tym miejscu z ogromnymi utrudnieniami, które mogą potrwać nawet kilka godzin. Policja zorganizowała już objazdy drogą wojewódzką przez Gródek nad Dunajcem i Zakliczyn. Samochody osobowe mają możliwość objazdy drogami lokalnymi.

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje