czwartek, 14 września 2023 16:40

Dwa auta do kasacji. Groźny wypadek pod Tarnowem [FOTO]

Autor Marzena Gitler
Dwa auta do kasacji. Groźny wypadek pod Tarnowem [FOTO]

Do poważnego wypadku doszło dziś po południu na skrzyżowaniu dróg powiatowych w centrum miejscowości Olszyny (gm. Rzepiennik Strzyżewski). Zderzyły się dwa samochody, którymi jechały cztery osoby. Jedna wymagała pomocy ratowników.

Zgłoszenie o wypadku dotarło do Stanowisko Kierowania Komendy Miejskiej PSP w Tarnowie w czwartek, 14 września, o godz. 13.31. W samym centrum Olszyn, w rejonie mostu na drodze powiatowej w kierunku Szerzyn, na śliskiej jezdni zderzyły się czołowo dwa auta, którymi jechały cztery osoby.  

Na miejsce ruszyły zastępy z PSP JRG-2 posterunek w Siedliskach, OSP Olszyny i OSP Rzepiennik Strzyżewski. Na szczęście nikt z podróżujących samochodami, które się zderzyły, nie odniósł poważnych obrażeń. Jeden z uczestników wypadku, który uskarżał się na dolegliwości, został najpierw otoczony pomocą przez strażaków, a potem przez ratowników z pogotowia, którzy przewieźli go do szpitala na badania.

Dużo pracy mieli strażacy, bo z doszczętnie rozbitych przodów aut wyciekły płyny eksploatacyjne. Utrudnienia powstały też dla kierowców, bo droga Szerzyny - Tuchów długo była całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

fot. Fb. OSP Rzepiennik Strzyżewski

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka