poniedziałek, 25 marca 2024 12:59

Dynamics Business Forum zawita w Krakowie już w kwietniu

Autor Artykuł partnera
Dynamics Business Forum zawita w Krakowie już w kwietniu

18 kwietnia Hotel Stary stanie się miejscem spotkań krakowskich przedsiębiorców poszukujących innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu biznesem. Ta wyjątkowa konferencja jest jedynym tego typu wydarzeniem w całości poświęconym nowoczesnym technologiom. Dynamics Business Forum, organizowane przez firmę IT.integro przy wsparciu Microsoft, zaprezentuje najnowsze technologie z obszaru AI, ERP i CRM, oferując bezpłatny dostęp dla lokalnych firm. Już dziś można zarejestrować się na stronie www.dynamicsbusinessforum.pl

Dynamics Business Forum jako centrum innowacji w biznesie

Od momentu swojego debiutu w 2016 roku Dynamics Business Forum zyskało renomę jako kluczowe centrum innowacji w biznesie, przyciągając przedsiębiorców, liderów branżowych oraz przedstawicieli IT, obszarów księgowości, sprzedaży czy marketingu z różnych sektorów.

To wyjątkowe wydarzenie stało się platformą do dialogu, gdzie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii są prezentowane i omawiane. Uczestnicy wydarzenia mają niepowtarzalną okazję do bezpośredniego zapoznania się z przyszłością cyfrowej transformacji, odkrywając nowe metody i narzędzia, które mogą zrewolucjonizować ich sposób prowadzenia i zarządzania firmą.

„Organizacja poprzednich edycji Dynamics Business Forum pozwoliła nam, dostawcom technologii, spotkać się z przedsiębiorcami i menadżerami, którzy poszukiwali inspiracji do rozwoju i narzędzi cyfrowej transformacji dla swoich przedsiębiorstw” – mówi Piotr Śledź, Prezes Zarządu IT.integro.

Wydarzenie, mające już ośmioletnią tradycję, cieszy się uznaniem wśród przedsiębiorców dzięki prezentacji najnowszych technologii i trendów. Wspierane przez Microsoft, Netwise i program Przedsiębiorstwo Fair Play wydarzenie ma również wsparcie mediów takich jak Wirtualna Polska, Forbes, czy portal Głos24.pl

Przyszłość technologii w biznesie

Dynamics Business Forum będzie okazją do zagłębienia się w technologie wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem. Ważnym miejscem w agendzie będzie Microsoft Dynamics 365, czyli kompleksowa platforma biznesowa łącząca funkcjonalności systemów ERP – Dynamics 365 Business Central i CRM wraz z rozwiązaniami opartymi na chmurze, aplikacjami do analizy danych oraz sztuczną inteligencją. Uczestnictwo w Forum to szansa na zrozumienie, jak zaawansowane technologie mogą wspierać rozwój i efektywność biznesową.

Bezpłatny udział dla lokalnych firm

Dynamics Business Forum, dedykowane przedstawicielom lokalnego biznesu w Krakowie i Małopolsce, oferuje bezpłatny udział w konferencji. Należy jednak podkreślić, że liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zachęcają do wczesnej rejestracji, aby zapewnić sobie możliwość uczestnictwa i skorzystania z okazji do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych.

Link do rejestracji oraz agenda dostępne są na stronie: www.dynamicsbusinessforum.pl

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka