środa, 26 maja 2021 12:19

Faworyci na Euro 2020 - na kogo postawić?

Autor Artykuł sponsorowany
Faworyci na Euro 2020 - na kogo postawić?

Bukmacherka jest coraz popularniejsza. Nie może zatem zaskakiwać, że firmy hazardowe z tej dziedziny nie narzekają na brak zainteresowania. Kto zagra na Euro 2020? Typy na triumfatorów Cię najbardziej interesują? Kto jest zatem faworytem do wygrania imprezy? Jaka reprezentacja może efektywnie zaatakować z drugiego szeregu? W dzisiejszym wpisie postaramy się także rzetelnie ocenić szanse kadrowiczów Paulo Sousy.

Jak wygląda podział na grupy?

Mistrzostwa Europy rozpoczną się już niebawem, ponieważ 11 czerwca 2021 roku. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w Rzymie. Na Stadio Olimpico podopieczni Roberto Manciniego zagrają z Turkami. Nie da się ukryć, że typy na to spotkanie są dość jednoznaczne. Większość ekspertów stawia bowiem, że Włosi nie będą mieli większych problemów ze swoimi rywalami. Cały turniej potrwa łącznie do 11 lipca 2021 roku. W grupie A (poza Włochami i Turkami) zagrają także Walijczycy i Szwajcarzy. Kto jeszcze weźmie udział w nadchodzących Mistrzostwach Europy? Są to reprezentacje Danii, Finlandii, Belgii, Rosji (grupa B), Holandii, Ukrainy, Austrii, Macedonii Północnej (grupa C), Anglii, Chorwacji, Szkocji, Czech (grupa D), Hiszpanii, Szwecji, Polski, Słowacji (grupa E), Węgier, Portugalii, Francji i Niemiec (grupa F).

Kto jest faworytem turnieju?

Jak przedstawiają się Euro 2020 typy ekspertów pod kątem całego turnieju? Kto ma według nich największe szanse na zanotowanie triumfu? W tym momencie fachowcy od bukmacherki wskazują na Anglików. Gracze tej kadry narodowej kilka lat temu (na Mistrzostwach Świata w Rosji 2018) zajęli czwarte miejsce. Teraz mają sięgnąć po najwyższe laury. Nie da się ukryć, że Anglia ma bardzo mocny skład podstawowy. Dodatkowo na ławce rezerwowych też siedzą piłkarze z górnej półki. A to może mieć znaczenie na przestrzeni całego turnieju. Podopieczni Garetha Southgate'a mogą także liczyć na atut własnego stadionu. Wszystkie potyczki grupowe rozegrają na Wembley, w Londynie. Jeśli zaś trafią do czołowej czwórki, to znowu będą mogli skorzystać ze swojego obiektu. A ma to spore znaczenie w dzisiejszym futbolu. Szczególnie że Euro 2020 będzie rozgrywane z udziałem kibiców. Kto jeszcze może odegrać znaczącą rolę na turnieju? Jakie są typy Euro 2020 fachowców? Duże szanse na triumf przyznaje się Francuzom. Aktualni mistrzowie Świata powinni być naprawdę bardzo mocni. Jeśli wszystko pójdzie po ich myśli, to znowu znajdą się minimum w strefie medalowej. Bukmacherzy w gronie faworytów wymieniają także Belgów.

Kto może być czarnym koniem Euro 2020?

Na pewno nie można lekceważyć Hiszpanów. Reprezentacja z Półwyspu Iberyjskiego zawsze jest groźna. Niestety, dla polskich kibiców, są to nasi rywale w fazie grupowej. Zagramy z nimi w drugiej potyczce (19 czerwca 2021 roku). Hiszpania ma bardzo nieprzyjemny, niewygodny styl dla rywali. Ta kadra potrafi długo utrzymywać się przy futbolówce, przez co niejednokrotnie odbiera wiele atutów przeciwnikom. W tym momencie kurs na triumf Hiszpanii jest dość wysoki. Nie może zatem dziwić, że wiele osób gra Euro 2020 typy na wiktorię tej kadry. Jaka inna reprezentacja może być jeszcze bardzo pozytywnym zaskoczeniem? Na pewno w gronie faworytów warto wymienić Włochów. Kadra Italii pod wodzą Roberto Manciniego zanotowała wyraźny postęp. Nie da się zaś ukryć, że Italia ma mocny skład (także biorąc pod uwagę ławkę rezerwowych).

Jak spisze się reprezentacja Polski?

Na pewno zainteresuje Cię to, jak przedstawiają się typy Euro 2020 pod kątem reprezentacji Polski. Biało-czerwoni zagrają w grupie ze Słowakami, Hiszpanami i Szwedami. Rywalizację rozpoczniemy 14 czerwca 2021 roku, a zakończymy dokładnie dziewięć dni później. Nasi kadrowicze nie są faworytami na Euro. W tym momencie np. bukmacher STS płaci 1:80 za wygraną podopiecznych Paulo Sousy. To chyba najlepiej pokazuje, że według ekspertów nie odegramy na Mistrzostwach Europy znaczącej roli. Wydaje się, że Biało-czerwoni powinni mimo wszystko wyjść z grupy. Do tego może wystarczyć nawet zwycięstwo z niżej notowanymi Słowakami. Potem będzie już jednak znacznie trudniej…

Sport

Sport - najnowsze informacje