piątek, 15 lipca 2022 11:27

Finał poszukiwań 3,5 latka. "Pobiegł do znajdującego się nieopodal lasu"

Autor Katarzyna Jamróz
Finał poszukiwań 3,5 latka. "Pobiegł do znajdującego się nieopodal lasu"

Szczęśliwy finał poszukiwań w powiecie bocheńskim! Policjant z Posterunku Policji w Trzcianie odnalazł zaginionego 3,5-latka.

W czwartek (14 lipca) około godziny 13:20 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bochni przyjął niepokojące zawiadomienie telefoniczne. W miejscowości Lipnica Górna doszło do zaginięcia dziecka. 3,5-letni Leon oddalił się spod hotelu i pobiegł do znajdującego się nieopodal lasu. Jego poszukiwania i nawoływania przez mamę nie przyniosły rezultatu.

Bocheński dyżurny niezwłocznie skierował na miejsce podległe patrole oraz policjanta z psem tropiącym. Przybyli na miejsce funkcjonariusze przeszukiwali las w celu jak najszybszego odnalezienia dziecka. Po ok. 45 minutach od zgłoszenia wystraszonego i zdezorientowanego 3,5-latka zauważył policjant z Posterunku Policji w Trzcianie. Chłopiec nie doznał żadnych obrażeń i nie wymagał pomocy lekarskiej.

– Apelujemy o zwrócenie szczególnej uwagi na najmłodszych. Każda chwila nieuwagi może spowodować oddalenie się dziecka, a co za tym idzie przynieść za sobą różnego rodzaju negatywne skutki

– informuje policja.

fot: Policjant z Posterunku Policji w Trzcianie, który zauważył chłopca.

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje