niedziela, 15 stycznia 2023 22:00

Boli cię ucho? Sprawdź, czy powinieneś udać się do laryngologa

Autor kal
Boli cię ucho? Sprawdź, czy powinieneś udać się do laryngologa

Zima to okres w którym bardzo często zmagamy się z rozmaitymi infekcjami. Gdy dokucza nam ból głowy spowodowany obrzękiem zatok, ból uszu czy gardła, to znak, że należy wybrać się do laryngologa. W Krakowie otwarto właśnie nowy gabinet laryngologiczny w klinice ALLMEDICA

Zima sprzyja infekcjom

Zmienna pogoda i chłód w okresie zimowym sprzyjają częstym infekcjom, które potem przeradzają się niekiedy w problemy laryngologiczne. Gdy dokucza nam ból głowy, wywołany zatokami, ból uszu czy gardła, to znak, że należy wybrać się do laryngologa.

Laryngolog leczy głównie choroby narządów głowy i szyi: gardła, przełyku, tchawicy, zatok, uszu i nosa. Lekarz ten diagnozuje i pomaga przy chorobach tchawicy i oskrzeli. To nie tylko ostre i przewlekłe infekcje, ale też tak uciążliwe objawy jak chrapanie, zaburzenia słuchu, węchu, równowagi czy smaku.

Warto wspomnieć, że nieleczone choroby laryngologiczne często przechodzą w stan przewlekły i prowadzą do zmian, które trzeba usuwać przez zabiegi. Dlatego tak ważne jest, aby zawsze, gdy tylko są ku temu wskazania, udać się do dobrego laryngologa, który skieruje nas na odpowiednie badania, postawi właściwą diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.

Nowa poradnia laryngologiczna w Krakowie

Kompleksową diagnostykę i leczenie chorób nosa, uszu, gardła i krtani oferuje nowo otwarty gabinet laryngologiczny w nowej klinice ALLMEDICA w Krakowie. Jest to gabinet lekarski wyposażony w nowoczesny, specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i leczniczy, więc na miejscu możemy też zostać zdiagnozowani.

Lekarzem laryngologiem, który przyjmuje pacjentów w klinice ALLMEDICA w KRAKOWIE jest Lek. Kamila Szpak, które również pracuje i zdobywa cenne doświadczenie na Oddziale Klinicznym Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w zakresie leczenia zachowawczego oraz operacyjnego osób dorosłych. Uczestniczy w zjazdach oraz kursach, gdzie zdobywa wiedzę na temat nowoczesnego leczenia i aktualnych wytycznych postępowania. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń laryngologicznych u osób dorosłych. Skutecznie leczy choroby uszu, krtani, gardła, nosa i zatok. Zajmuje się też problemem zaburzeń snu. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń laryngologicznych u osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie bez względu na wiek. Czerpie ogromną satysfakcję ze swojej pracy, dlatego tak ważne dla niej, aby rozwiązać problem zdrowotny każdego ze swoich pacjentów.

Korzystając z wielospecjalistycznej kliniki medycznej ALLMEDICA możemy nie tylko zdiagnozować i wyleczyć choroby laryngologiczne. Klinika oferuje szeroką ofertę medyczną, obejmującą swoim zakresem m.in. kompleksową opiekę specjalistyczną w ramach przeszło 100 specjalizacji, diagnostykę obrazową, chirurgię jednego dnia, rehabilitację, zapewniając swoim Pacjentom pełen cykl leczenia. Możemy tu gruntownie zadbać o swoje zdrowie i wybrać specjalistów z tych dziedzin, które są nam potrzebne, aby w pełni dojść do zdrowia. ALLMEDICA to sieć placówek w wielu miastach Małopolski.

ALLMEDICA to:

✔️ renomowani specjaliści

✔️ rejestracja online

✔️ umawianie godzinowe

✔️ nowoczesne gabinety

Więcej informacji na temat ALLMEDICA.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje do naszej nowo otwartej placówki w KRAKOWIE!

Kraków Zakopiańska 2a

Rejestracja pod numerem +48 22 610 10 10, przez e-rejestrację

Zdrowie – zagrożenia i choroby - najnowsze informacje

Rozrywka