czwartek, 30 maj 2019 15:40

Andrychów: Czym mieszkańcy ogrzewają domy?

Napisał

W gminie Andrychów trwa inwentaryzacja ogrzewania budynków i wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

– Wykonanie pełnej i rzetelnej inwentaryzacji ogrzewania budynków w gminie Andrychów pozwoli ocenić, jaka jest skala potrzeb w naszej gminie w zakresie wymiany pieca na nowy czy też docieplenia budynków oraz umożliwi opracowanie właściwych działań i propozycji wsparcia mieszkańców – informuje Urząd Miejski w Andrychowie.

Urzędnicy jednocześnie przypominają, że wprowadzenie danych do Bazy Inwentaryzacji Ogrzewania Budynków w Małopolsce, udostępnionej przez Marszałka Województwa Małopolskiego, jest obowiązkiem każdej gminy, który wynika z aktualizacji Programu Ochrony Powietrza dla Województwa Małopolskiego.

Mieszkańcy gminy Andrychów mogą wypełniać ankiety do 1 lipca 2019 roku.

 

Gdzie dostępne są formularze ankiet?

Ankiety są dostępne:

– w Urzędzie Miejskim w Andrychowie (Rynek 15): na Dzienniku Podawczym lub w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego (pokój nr 116, I piętro)
– na stronie internetowej na stronie internetowej www.andrychow.eu
– u sołtysów
– w redakcji Nowin Andrychowskich (ul. Krakowska 74, Andrychów).

 

Gdzie złożyć wypełnione ankiety?

Urząd Miejski w Andrychowie podaje, że ankiety można składać:

– osobiście na Dzienniku Podawczym Urzędu Miejskiego w Andrychowie lub w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego (pokój nr 116, I piętro),
– przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Andrychowie, Rynek 15, 34-120 Andrychów,
– przesłać (skan) pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
– przekazać sołtysowi wsi.

Uwaga! Ankietę można również wypełnić on-line (szczegóły na stronie UM Andrychów).

W razie pytań związanych z wypełnieniem ankiety można się kontaktować z Ekodoradcą pod numerem telefonu: 33 842 99 68 lub w siedzibie Urzędu Miejskiego w Andrychowie w pokoju nr 116 (I piętro).

Anna Piątkowska-Borek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.