czwartek, 16 marca 2023 08:21

Gratka dla studentów: wkrótce Targi Pracy AGH - spotkania z pracodawcami z całej Polski

Autor Tomasz Stępień
Gratka dla studentów: wkrótce Targi Pracy AGH - spotkania z pracodawcami z całej Polski

Największe targi pracy w Krakowie w zeszłym roku zgromadziły ponad 5 tysięcy uczestników. W trakcie dwóch dni wystawowych studenci, absolwenci i osoby poszukujące pracy będą mogły spotkać się z pracodawcami z całej Polski.

W tym roku w wiosennej edycji wydarzenia w dniach 21 i 22 marca weźmie udział rekordowa liczba wystawców. Swoje oferty pracy, staży, praktyk zawodowych przedstawią 122 firmy z całej Polski. Szeroka oferta firm reprezentowanych na Targach Pracy AGH daje możliwość znalezienia pracy w niemalże każdej dyscyplinie. Katalog wystawców obejmuje branże automatyki, budownictwa, energetyki, ekologicznych źródeł energii, ale także informatyki, ekonomii, social mediów, turystyki czy zarządzania. W związku z tak bogatą ofertą pracę czy staż mogą na wydarzeniu znaleźć studenci i absolwenci wszystkich uczelni z Krakowa i okolic.

Dodatkowo, jak co roku, Centrum Karier AGH przygotowuje osobne stoisko, na którym uczestnicy targów będą mogli skonsultować swoje CV lub profil na Linkedinie, które aktualnie pełnią niezwykle istotną role w procesach rekrutacyjnych i poszukiwaniu pracy.

Ponadto do udziału w wydarzeniu zachęcane są osoby niepełnosprawne. Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych AGH zapewni zainteresowanym wsparcie asystenta lub tłumacza języka migowego.

Targi Pracy, organizowane od ponad 20 lat przez Centrum Karier AGH, to jedno
z większych wydarzeń tego typu w Polsce przygotowywane przez uczelnie. Wydarzenie jest bezpłatne, odbędzie się w Klubie Studio (ul. Budryka 4 w Krakowie) w dniach 21 i 22 marca w godz. 10.00–16.00 i mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby poszukujące ciekawych ofert pracy, staży czy praktyk studenckich.

Szczegółowe informacje oraz program dostępne są na stronie: www.targi.agh.edu.pl

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka