środa, 10 kwietnia 2024 12:03

Historia klapek Kubota: jak zaczęła się ich produkcja i jak ewoluowały na przestrzeni lat?

Autor Artykuł sponsorowany
Historia klapek Kubota: jak zaczęła się ich produkcja i jak ewoluowały na przestrzeni lat?

Marka Kubota jest w Polsce doskonale znana. Dla wielu osób stanowi niemal synonim klapków na lato. Nie każdy zna jednak jej ciekawą historię. Pojawiła się w połowie lat 90-tych XX wieku i z miejsca odniosła sukces. Co sprawiło, że jej wyroby zniknęły z rynku na niemal dwie dekady, a potem powróciły i nastąpiła… powtórka z historii?

Kubota – klapki dla każdego

Marka Kubota została założona w 1994 roku, zaś kilka kolejnych lat przyniosło jej pasmo samych sukcesów. Co było do nich kluczem? Przede wszystkim postawienie na rzepy – to rozwiązanie okazało się strzałem w dziesiątkę, a w połączeniu z solidnymi materiałami wykonania sprawiło, że klapki tej marki królowały na polskich ulicach. Jednakże na przełomie wieków ich popularność zaczęła spadać. Dlaczego? Przede wszystkim było to spowodowane coraz większą konkurencją zarówno krajową, jak i zagraniczną. Właśnie dlatego klapki Kubota sprzedawały się coraz gorzej, aż w końcu całkowicie zniknęły z rynku.

W roku 2018 nastąpił wielki powrót - Kubota ponownie weszła na rynek, oferując nie tylko klapki damskie, męskie oraz dla dzieci, ale również odzież. I ponownie okazało się, że trafiono w dziesiątkę. Sprzedaż okazała się tak duża, że Kubota zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych, a w 2023 roku odnotowała rekordowe zyski. O ile dawniej sprzedaż wyrobów tej marki odbywała się na bazarach, obecnie można nabyć je w sklepach z obuwiem, galeriach handlowych oraz bezpośrednio poprzez stronę https://kubotastore.pl/.

Kubota to jakość, styl i luz

Klapki Kubota oraz kolekcje odzieży, skarpety i akcesoria to szeroki wybór propozycji dla osób, które chcą się poczuć swobodnie, a zarazem doskonale wyglądać. Wszystkie propozycje nie tylko doskonale wpisują się w obowiązujące trendy modowe, ale również same je wyznaczają. Bluzy, t-shirty czy spodenki doskonale nadają się zarówno do aktywności, jak i wyjścia na imprezę. Co istotne – odzież zaprojektowana jest tak, aby świetnie prezentowali się w niej zarówno dorośli, jak i młodsi.

Zaletą są także bardzo przystępne ceny – Kubota udowadnia, że nie trzeba przepłacać, aby prezentować się na czasie i pokazać wszystkim, że ma dobry gust.

Możesz przekonać się o tym w każdej chwili, odwiedzając internetowy sklep z klapkami oraz innymi propozycjami Kuboty. Jeśli chodzi o same klapki, zwracają uwagę nie tylko klasyczne, ale również personalizowane, z zabawnymi napisami. Jakimi? Sprawdź to – zajrzyj na stronę już dzisiaj!

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka