wtorek, 17 listopada 2020 15:37

Ile można zarobić na e-sporcie?

Autor Artykuł sponsorowany
Ile można zarobić na e-sporcie?

Zarabianie na e-sporcie to temat dość kontrowersyjny, ponieważ tak naprawdę zarabiać na tym możemy na kilka sposobów. Ile więc można zarobić i w jaki sposób na e-sporcie? O tym opowiemy ci już za chwilę!

Jak zarobić na e-sportach?

Otóż zarabianie na e-sporcie takie łatwe nie jest, mimo iż wydaje się dość banalne. Na początku musimy zauważyć, że tak naprawdę istnieje kilka – a nawet na upartego kilkanaście sposobów na to, aby zarabiać na e-sporcie. My jednak zaczniemy od tych głównych sposobów, bo w końcu aby naprawdę mieć z tego wielkie pieniądze, to możesz zostać jednym z topowych graczy danego tytułu. Występy na wielkim ekranie oraz uczestnictwo w największych mistrzostwach e-sportowych na pewno przyniosą ci spore sumy gotówki. Naturalnie jeśli nie masz ochoty dedykować całego swojego życia graniu w gry – zawsze możesz spróbować zostać trenerem e-sportowym, bądź też nawet zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie na e-sport. Z racji tego, że teoretycznie to ostatnie ma najmniejszy poziom ,,zaangażowania” – czyli idzie po najmniejszej linii oporu, to opiszemy ten sposób na zarobek!

U kogo możesz obstawiać e-sport?

Niektórzy legalni bukmacherzy oferują naprawdę rozbudowaną ofertę zakładów na e-sport. Na przykład taki bukmacher STS, oprócz osobnej zakładki e-sportowej legalnego bukmachera STS, istnieje również obszerna baza danych statystycznych, która jest zwykle niezbędna do dogłębnej analizy przed obstawieniem zdarzenia.  Co ciekawe, pozostali bukmacherzy nie zostają w tyle, bo oni też coraz bardziej interesują się e-sportem. Organizowanych jest coraz więcej promocji na zawody e-sportowe, dodatkowe środki na zakłady na gry komputerowe na koncie i wiele innych bonusów, z których możesz skorzystąć, jeśli chcesz obstawiać zakłady na e-sport.

Jak wygląda obstawianie e-sportów?

Cóż, obstawianie esportów nie różni się od przewidywania tradycyjnych sportów. Wybieramy ulubioną drużynę e-sportową, ustalamy kwotę, za ile chcemy obstawić, oraz puszczamy kupon do bukmachera. Możemy postawić na konkretne zdarzenie, co może potencjalnie nam ułatwić granie u bukmachera. Musimy jednak pamiętać, że gry komputerowe jako sport są bardzo aktywne w rozwoju - tak naprawdę ze względu na koronawirusa tegoroczne notowania e-sportu są po prostu rekordowe.

Niektórzy dorośli ludzie są również związani z rynkiem e-sportowym, czyli potrafią przewidzieć wyniki ulubionej drużyny e-sportowej u wybranego bukmachera. W ostatnich latach popularność e-sportu gwałtownie wzrosła i nie dziwi fakt, że bukmacherzy coraz częściej wykorzystują zakłady e-sportowe do wzbogacania swoich usług. Komputerowe zawody profesjonalne są nadal kontrowersyjne, zwłaszcza w porównaniu z dzisiejszymi tradycyjnymi sportami – pojawia się już nieśmiało fakt, aby dołączyć e-sporty do dyscyplin olimpijskich, jednakże z drugiej strony lobby sportowców do tego nie chce dopuścić, z racji tego że teoretycznie e-sport nie ma nic wspólnego z fizycznym uprawianiem sportu.

Sport

Sport - najnowsze informacje