poniedziałek, 25 stycznia 2021 12:10

Informacje polityczne: bądź zawsze na bieżąco

Autor Artykuł sponsorowany
Informacje polityczne: bądź zawsze na bieżąco

Gdy oglądamy telewizyjny serwis newsowy, zyskujemy przekonanie, że wiemy wszystko o najważniejszych wydarzeniach w kraju i na świecie. Jest ono po części prawdzie, ale tylko po części. Nie zapominajmy, że dowiadujemy wtedy o wydarzeniach, które ktoś uzna za najważniejsze. Informacje polityczne z kraju zazwyczaj zabierają niemal cały czas antenowy, a na pozostałe zdarzenia pozostaje go niewiele, przez co nasza wiedza jest mocno okrojona. Jak to zmienić? Najlepiej wybrać źródło internetowe z rzetelnymi informacjami. Sami zdecydujmy, o czym chcemy czytać.

1. Informacje polityczne w Polsce

2. Informacje polityczne na świecie

Pluralizm mediów bywa jedynie mrzonką. Dziennikarzy zastępują "media workerzy", teksty coraz częściej są odtwórcze, a nie twórcze, internet narzuca tempo, w jakim należy podawać newsy, a to niestety przekłada się na bylejakość serwowanych nam wiadomości. Jeśli zależy ci na rozsądnej alternatywie i szukasz portalu, który nie boi się patrzeć z szerszej perspektywy, być może zainteresuje cię ta pozycja.

1. Informacje polityczne w Polsce

Śledząc serwisy newsowe różnych stacji telewizyjnych można odnieść wrażenie, że jest to jedynie pole wymiany wzajemnych pretensji, oskarżeń, a nierzadko obelg ze strony polityków. Sęk w tym, że narzucona retoryka niejednokrotnie uniemożliwia skupienie się na tym, co naprawdę ważne. A przecież takich wydarzeń w naszym kraju nie brakuje. Bywa, że o tym, co dla nas najistotniejsze, dowiadujemy się jedynie "na marginesie" albo nawet wcale.

"Nowa Konfederacja" stworzyła thinkizine, w którym podaje informacje polityczne o znaczeniu strategicznym. Co ważne, serwis tworzony jest przez obywateli dla obywateli, przez co informuje o tym, co naprawdę ważne z punktu widzenia każdego z nas. Dzięki thinkzine możesz patrzeć szerzej, więcej wiedzieć i więcej rozumieć.

Informacje polityczne

2. Informacje polityczne na świecie

Choć często się nam wydaje, że coś, co dzieje się w odległej Ameryce czy Azji nie ma dla nas większego znaczenia, może być jedynie podane w formie ciekawostki, nie jest to prawdą. Informacje polityczne na świecie są tak samo istotne jak informacje polityczne w Polsce. Globalizacja sprawiła, że coś, co dzieje się na targu w Wuhan czy w Białym Domu, wkrótce może wpłynąć na losy całego świata. Przez to geopolityka to jedno z ciekawszych zagadnień. "Nowa Konfederacja" omawia to, co pomijają media głównego nurtu, tworząc przy tym przestrzeń do swobodnej debaty.

Jeśli zatem interesują cię informacje polityczne w Polsce lub informacje polityczne na świecie, warto zapoznać się z thinkizine.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje