środa, 26 maja 2021 12:23

Jak zarobić na Pucharze Europy 2020?

Autor Artykuł sponsorowany
Jak zarobić na Pucharze Europy 2020?

Coraz więcej typerów zastanawia się, co grać z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy 2020. Chcesz wygrać dzięki tej imprezie sporo pieniędzy? W takiej sytuacji zapoznaj się z kilkoma naszymi informacjami. Sprawdź, kto ma największe szanse w europejskim czempionacie. Dowiedz się, na kogo warto stawiać pod kątem Króla Strzelców tej imprezy. W poniższym artykule analizujemy także to, czy Biało-czerwoni są w stanie wyjść z grupy i awansować do fazy pucharowej.

Dlaczego warto grać na Anglików?

Czy wiesz, że Euro 2020 Obstawianie możesz rozpocząć nawet dzisiaj. Wszak firmy hazardowe już dość dawno przygotowały pierwsze zakłady na ten futbolowy event. Co jest w ofercie? M.in. zakłady długoterminowe. Możesz zatem postarać się przewidzieć, która kadra okaże się najlepsza w finalnym rozrachunku. W tym momencie faworytami są Synowie Albionu. Obstawianie Euro 2020 pod kątem wygranej Anglików ma sporo racjonalnych przesłanek. Co jednak skłania typerów do grania na Synów Albionu? Minimum kilka argumentów. Przede wszystkim chodzi o zestawienie personalne. Anglia ma naprawdę znakomitą generację piłkarzy. Nieprzypadkowo w finale Ligi Mistrzów zagrają Manchester City i Chelsea FC. Z kolei triumfatora Ligi Europy wyłoni spotkanie Manchesteru United i Villarrealu CF. W tych trzech klubach z Premier League nie brakuje zaś Anglików. Synowie Albionu zebrali już niezbędne doświadczenie trzy lata temu. Wtedy to na Mistrzostwach Świata w Rosji zajęli czwarte miejsce. A teraz są na pewno dużo silniejsi. Sporym handicapem jest możliwość gry u siebie. Wszystkie mecze grupowe Anglia zagra na Wembley. Będą to zaś kolejno potyczki z Chorwatami, Szkotami i Czechami. Jeśli zaś Synowie Albionu awansują do strefy medalowej, to rywalizacja już na dobre zagości tylko na Wembley. Atut własnego stadionu, doping kibiców itd. - tych aspektów nie powinno się traktować po macoszemu. Wszak w nowoczesnym futbolu nawet małe detale mogą mieć spore znaczenie pod kątem finalnego wyniku.

Kto będzie najlepszym strzelcem?

Firmy bukmacherskie przygotowały wiele rozmaitych zakładów. Obstawianie Euro 2020 może dotyczyć także tego, kto okaże się finalnie najlepszym strzelcem. Chcesz wytypować ten zakład? Na kogo warto szczególnie zwrócić swoją uwagę? Jest to na pewno Harry Kane. Anglik to lider swojej reprezentacji narodowej. Jeśli Synowie Albionu zajdą daleko na tym turnieju (a sporo na to wskazuje) to siłą rzeczy ten napastnik powinien zdobyć sporo goli. Jest to utalentowany piłkarz, który potrafi strzelać nawet w dość trudnych sytuacjach. Za graczem na co dzień grającym (jeszcze) dla Tottenhamu Hotspur przemawia także to, że wykonuje on stałe fragmenty gry (szczególnie chodzi nam zaś w tym momencie o rzuty karne). A w dobie wideoweryfikacji "jedenastek" jest coraz więcej. Nie da się zaś ukryć, że to najprostszy sposób na to, by pokonać bramkarza rywali.

Czy Polska wyjdzie z grupy?

Chcesz zarobić na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej? Obstawianie Euro 2020 to szansa na pomnożenie własnych oszczędności. Typy muszą być jednak obstawiane z głową. Sporo polskich kibiców zastanawia się, jakie szanse mają Biało-czerwoni w kontekście wyjścia z grupy. Wydaje nam się, że podopieczni Paulo Sousy poradzą sobie z tym zadaniem i zameldują się w czołowej 16-tce. Warto w tym momencie przytoczyć, jakie są zasady kwalifikacji. Do fazy pucharowej awansują nie tylko triumfatorzy sześciu grup (podobnie, jak zespoły z drugich lokat). Dodatkowo ten etap skutecznie przebrną cztery reprezentacje narodowe (z trzecich lokat) legitymujące się najlepszym bilansem. Sprawa jest zatem dość prosta. Jeśli Polacy wygrają na inaugurację swoich występów na Euro 2020 ze Słowakami (ten mecz zaplanowano na 14 czerwca 2021 roku), to będą mieli spore szanse, by zameldować się w kolejnym etapie tych rozgrywek. Jak przedstawiają się kursy bukmacherów? Eksperci także uważają, że nasi kadrowicze zagrają dalej. Najpopularniejszy bukmacher STS wystawił na to kurs 1.45 (stan na 24 maja 2021 roku). Dużo więcej można zarobić na braku awansu Biało-czerwonych (2.75). Mamy jednak nadzieję, że tak się nie stanie...

Sport

Sport - najnowsze informacje