piątek, 3 listopada 2023 10:25

Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Autor Artykuł sponsorowany
Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Wiele osób lubi podkreślać ważne dla siebie wydarzenia. Organizują wówczas przyjęcia, zapraszają rodzinę na uroczystą kolację czy kupują bliskim upominki. Jednym z takich wydarzeń, na które często kupowany jest prezent, jest rocznica ślubu. Warto wówczas wybierać takie podarunki, które będą podkreślały to niezwykłe wydarzenie, zwłaszcza jeśli świętowana jest któraś z tych okrągłych i bardziej akcentowanych rocznic. Co więc można podarować z takiej okazji?

Weź pod uwagę, co najbardziej lubi

Przede wszystkim, zanim zdecydujesz się na jakiś prezent, warto pomyśleć, co dana osoba lubi. Książki, gadżety elektroniczne czy może biżuteria? Jeśli poszukujesz prezentu z innymi osobami, w ramach wspólnego prezentu możecie wykupić wycieczkę albo pobyt w SPA. Jeśli z kolei wspólnie z osobami świętującymi swoją rocznicę ślubu lubicie oglądać filmy, dobrą propozycją może być wyjście do kina połączone z romantyczną kolacją. Czymś, co zostanie z parą na dłużej i będzie jej służyło przez kolejne lata, będzie biżuteria.

Dla mężczyzn propozycją może być elegancki zegarek, który na kopercie będzie miał grawer. Dla kobiet jedną z propozycji mogą być naszyjniki ze sklepu Lilou. Wśród przedstawionej oferty, znajdziesz produkty delikatne, na cienkim łańcuszku, jak i wyraziste, na łańcuszkach o grubszych splotach. Łańcuszek może być też cały złożony z niewielkich kamieni szlachetnych albo mogą one znajdować się na nim w mniejszej ilości i z odstępami między sobą. Niektóre nawet mogą mieć zawieszki, więc warto wybierać takie, które będą coś symbolizowały.

Wśród biżuterii znajdziesz różne warianty

Nie każda kobieta dobrze czuje się z naszyjnikiem. Mogą obawiać się jego zerwania, może im przeszkadzać jego swobodne zwisanie, gdy będzie dłuższy albo przyleganie do szyi, gdy będzie za krótki. Na szczęście nadal będziesz miał w czym wybierać, bo ciekawą propozycją mogą być kolczyki różnego rodzaju.

Jeśli bliska Ci kobieta nosi kolczyki, będziesz wiedział, czy woli takie, które znajdują się możliwie jak najbliżej płatka ucha czy raczej takie zwisające. Dodatkowo kolczyki mogą być zrobione z różnych materiałów, takich jak złoto czy srebro. Mogą być również ozdobione kamieniami szlachetnymi czy perłami. Znajdziesz delikatne propozycje, które będą ledwie widoczne, jak i takie, które będzie widać z daleka i nie będzie można przejść obok nich obojętnie.

Jest jeszcze trzecia możliwość

Co jeśli Twoja małżonka nie lubi naszyjników ani nie nosi kolczyków? Spokojnie – rozwiązaniem mogą być bransoletki. Te podobnie jak kolczyki czy naszyjniki, mogą być wykonane z grubszych łańcuszków, jak i cieńszych. Mogą posiadać ozdobne zawieszki albo być bez nich, a to oznacza, że również tutaj będzie wiele różnych opcji do wyboru. Jeszcze inną alternatywą może być nietuzinkowy pierścionek damski. Podobnie jak w przypadku każdej innej biżuterii, jubiler przedstawi Ci różne propozycje. Nie ma więc możliwości, abyś odwiedził sklep i wyszedł z niego z pustymi rękami.Najważniejsze będzie to, abyś ustalił budżet, jaki chcesz przeznaczyć na taki prezent.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka