wtorek, 22 grudnia 2020 10:12

Jazda na wrotkach w Trzebini? W przyszłym roku będzie to możliwe

Autor Wiktoria Mitura
Jazda na wrotkach w Trzebini? W przyszłym roku będzie to możliwe

W Myślachowicach powstaje Trzebińskie Centrum Rozrywki. Miejsce, gdzie będzie m.in. sala do jazdy na wrotkach oraz klub muzyczny ma być gotowe w kwietniu przyszłego roku.

Trzebińskie Centrum Rozrywki powstaje w budynku domu kultury. Zakończyły się prace, związane z wyburzeniem i przebudową ścian. Zamontowano instalacje elektryczną, niskoprądową. Obecnie trwa montaż instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, a na zewnątrz obiektu podjazdu dla niepełnosprawnych.

Z kolei wewnątrz rozpoczęły się roboty wykończeniowe, czyli malowanie sufitów i ścian. Na przyszły rok planowany jest montaż posadzek i wyposażenia sali wrotkowiska i pozostałych pomieszczeń Trzebińskiego Centrum Rozrywki.

Na zlecenie gminy prace wykonuje wyłonione w przetargu Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych OLEXBUD z Kątów w Małopolsce za kwotę ponad 1,4 mln zł. Gmina Trzebinia realizuje inwestycję we współpracy z powiatem chrzanowskim.

W ramach realizacji inwestycji w budynku Domu Kultury w Myślachowicach powstanie profesjonalna sala do jazdy na wrotkach z oświetleniem i nagłośnieniem, a także klub muzyczny. Będzie również wypożyczalnia wrotek, mała gastronomia i bawialnia dla dzieci. Budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

info i foto: UM Trzebinia

Chrzanów - najnowsze informacje