wtorek, 30 marca 2021 10:29

Jubiler Kraków – odkryj moc kryształów w salonie Auroria

Autor Artykuł sponsorowany
Jubiler Kraków – odkryj moc kryształów w salonie Auroria

Kupowanie pierścionków ślubnych, czy zaręczynowych to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej zakochanej osoby. Jubiler Kraków Aurioria jest jednym z tych punktów, gdzie udaje się połączyć wysoką jakość zastosowanych surowców z niezwykłym kunsztem wykonania. Jednym z detali, które wyróżniają biżuterię Auroria jest brylant, czyli znak rozpoznawczy tych pierścionków. Czym cechuje się ta biżuteria i dlaczego warto przyjrzeć się całej ofercie?

Ręcznie wykonane pierścionki od Auroria

Chcąc wręczyć ukochanej osobie pierścionek zaręczynowy, czy obrączkę ślubną ważne jest, by nie był to sztampowy projekt. Jest to niezwykły moment w życiu dwojga ludzi, dlatego też tak ważne jest by uświetnić go niepowtarzalnym detalem, jakim jest symboliczny wyraz miłości w postaci pięknej biżuterii.

Zapoznając się z ofertą salonu jubilerskiego Auroria, można zauważyć, że nie znajdzie się w niej dwóch identycznych pierścionków. Dzieje się tak, ponieważ jubiler z Krakowa ręcznie wykonuje „całą robotę”. Najpierw starannie zamawia cenny kruszec wysokiej jakości, później przygotowuje formę, z której odlewa wyjątkowej subtelności pierścionek. Na koniec, w miejsce, które jest przeznaczone na kamień szlachetny, wprawia wcześniej ręcznie oszlifowany brylant. Pierścionki te cechują się więc unikalnością, co zdecydowanie przekłada się na duże zainteresowanie nimi.

Przeczytaj także: Jak zmierzyć palec domowymi sposobami?

Złote pierścionki bywają najlepszym podarunkiem na szczególną okazję

Przyszła narzeczona, a później żona może ucieszyć się, kiedy wybranek jej serca zorganizuje romantyczny czas dla nich, by w pewnym momencie uroczyście poprosić ją o rękę. Tym bardziej jeśli klęknie przed nią na kolano i po pięknej mowie wstępnej wyjmie z kieszeni pudełko, z którego po otworzeniu wyłoni się lśniący pierścionek idealnie pasujący pod względem wrażliwości do jego ukochanej.

Jubiler Kraków to jedno z tych miejsc, gdzie można zaopatrzyć się w pięknie wykończone pierścionki Auroria. Znajdzie się wśród nich niejeden model, który będzie można wręczyć przy takiej okazji. Niezależnie od tego, czy planuje się zakupić większy, czy mniejszy pierścionek, każda taka biżuteria jest wykonana z czystego złota w różnych barwach.

Czy wielkość brylantu naprawdę ma znaczenie?

Mówi się, że pierścionek zaręczynowy, czy obrączka ślubna to tylko wyraz i symbol uczucia. Jednak często po tym, jak obdarowuje się wybrankę taką biżuterią, jedno lub drugie musi się pochwalić tym, że na placu ukochanej widnieje pierścionek z dużym kamieniem szlachetnym. Jubiler Kraków jest pod tym względem niewzruszony, ponieważ w tym przypadku nie chodzi wcale o wielkość, a o sposób w jaki wykonuje się szlif.

W ofercie można więc znaleźć pierścionki z mniejszymi i większymi brylantami, jednak nigdy nie pojawia się w niej biżuteria z gigantycznym kamieniem. Prawdopodobnie jubiler projektuje biżuterię w myśl zasady, że mniej znaczy więcej, a przy tym chodzi też o praktyczność takiego pierścionka, o to, żeby nikt nie poczuł, że chciałby go mieć. Poza tym cena takich pierścionków na szczególną okazję jest bardziej przystępna, więc nie trzeba odkładać latami na ten szczególny upominek.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje