wtorek, 16 kwietnia 2024 14:19

Już w środę wielkie święto w Oświęcimiu. Spotkania z mistrzowską drużyną ciąg dalszy

Autor Norbert Kwiatkowski
Już w środę wielkie święto w Oświęcimiu. Spotkania z mistrzowską drużyną ciąg dalszy

W Oświęcimiu czekano dwadzieścia lat na kolejne Mistrzostwo Polski w hokeja, dlatego nie dziwi fakt, że w mieście od paru dni panuje ogromna euforia.

Już w środę, punktualnie o godzinie 20, przy hali lodowej znajdującej się na ulicy Chemików 4 - zapanuje po raz kolejny fantastyczna hokejowa atmosfera, a kibice będą mogli świętować tytuł ze swoimi ulubieńcami.

W programie obok prezentacji zawodników i pucharu będzie też możliwość otrzymania autografów od mistrzów. Każdy, kto przyjdzie na spotkanie otrzyma pamiątkowe zdjęcie złotej drużyny. Zagra Krzywa Alternatywa, a zgromadzeni będą mogli zobaczyć grę dziecięcych drużyn hokejowych. W hali lodowej będzie czynny sklepik z gadżetami klubowymi. Organizatorzy zadbają też o gastronomię. Do hali lodowej będzie można już wejść już od godziny 19. Otwarte będą jedynie wejścia od strony ulicy Szustera i ul. Chemików.

Przypomnijmy, że drużyna Re-Plast Unia Oświęcim w siódmym meczu finału play-off pokonała na wyjeździe GKS Katowice 1:0, dzięki czemu "biało-niebiescy" wrócili na mistrzowski tron po 20 latach.

Foto: UM Oświęcim

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje

Rozrywka