środa, 20 stycznia 2021 09:58

Koncert na Dzień Babci i Dziadka w tarnowskim teatrze coraz bliżej. Gdzie go obejrzeć?

Autor Aleksandra Tokarz
Koncert na Dzień Babci i Dziadka w tarnowskim teatrze coraz bliżej. Gdzie go obejrzeć?

21 stycznia, w czwartek, o godz. 17:00 odbędzie się premiera online finałowego koncertu wieńczącego warsztaty muzyczne "Babcine melodie" w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

- W trakcie ferii, przez kilka dni spotykaliśmy się wirtualnie z grupą utalentowanych dziewcząt i chłopców, w wieku od 7 do 16 lat, którzy zaśpiewali i zagrali kilka utworów, które mamy nadzieję przypadną do gustu wszystkim babciom i dziadkom - mówi Monika Wenta, aktorka prowadząca warsztaty.

- Wśród warsztatowiczów byli wokaliści, a także instrumentaliści. Uczestnicy grali na instrumentach klawiszowych, perkusji, gitarze, ukulele, cymbałkach, własnoręcznie zrobionym shakerze, a nawet na kaloryferze. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, zwłaszcza, że sporym ograniczeniem, także dla nas, był brak możliwości spotkań na żywo - komentuje Piotr Niedojadło, kierownik muzyczny warsztatów.

Tarnów: Jest już harmonogram odbioru odpadów od mieszkańców na 2021 rok
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowie przedstawiło daty odbioru śmieci od mieszkańców poszczególnych ulic. Plan obejmuje pierwsze trzy miesiące tego roku. Zgodnie z przedstawiony planem, odpady zmieszane odbierane będą w każdy poniedziałek lub czwartek, natomiast wielkogabaryto…

Wszyscy zainteresowani obejrzeniem Koncertu "Babcine melodie" mogą to zrobić za pośrednictwem teatralnego kanału YouTube Teatru Solskiego, w czwartek, 21 stycznia, od godz. 17:00.

Nagranie będzie dostępne do 22 stycznia, do godz. 22:00.

fot. ilustracyjne/pixabay

Tarnów - najnowsze informacje