środa, 28 kwietnia 2021 09:18

Kraków. Cracovia Maraton przełożony. Kiedy się odbędzie?

Autor Marzena Gitler
Kraków. Cracovia Maraton przełożony. Kiedy się odbędzie?

Wyznaczoną nową datę 19. edycji Cracovia Maratonu. Przeniesione zostały też wydarzenia towarzyszące – Cracovia Maraton na Rolkach, 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego oraz Bieg Nocny na 10 km.

Kolejny raz zmieniono datę 19. Cracovia Maratonu. Bieg przełożony z ubiegłego roku miał odbyć się 24 kwietnia. Z powodu wzrostu zakażeń wywołanego trzecią falą koronawirusa i wprowadzonych obostrzeń został odwołany. Odbędzie się 24 kwietnia 2022 roku. W związku z tym zmieniono też termin wydarzeń towarzyszących. Cracovia Maraton na Rolkach, 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego oraz Bieg Nocny na 10 km planowane są 23 kwietnia 2022 roku.

Poniesione przez uczestników biegu opłaty za udział w 19. Cracovia Maraton, Cracovia Maraton na Rolkach, 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego oraz Biegu Nocnym na 10 km zostaną przeniesione na te wydarzenia w 2022.

Do 30 kwietnia 2021 roku można również wystąpić o zwrot opłaty startowej – wysyłając e-mail na adres: zapisy@zis.krakow.pl, w tytule wpisując „Zwrot opłaty startowej za… (nazwa imprezy)”, a w treści: imię i nazwisko uczestnika, numer startowy i adres e-mail podany przy rejestracji.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje