wtorek, 1 czerwca 2021 05:00

Kraków. Wróciły szczepienia w trzech zamkniętych punktach

Autor Marzena Gitler
Kraków. Wróciły szczepienia w trzech zamkniętych punktach

Wczoraj, po kilkudniowej przerwie, wznowiono zostały szczepienia w trzech powszechnych punktach szczepień w Krakowie. Przerwa była spowodowana brakiem dostaw szczepionki Moderny.  

Punkty, w których od 24 do 30 maja wystąpiły problemy, to placówki prowadzone przez Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie. O przerwie w szczepieniach poinformował krakow.pl wyjaśniając, że brakuje szczepionki Moderny. Pisaliśmy o tym tu:

Kraków. Problemy z dostawą szczepionki. Trzy punkty odwołują szczepienia
Kraków wiadomości. Trzy punkty, prowadzone przez Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie odwołują szczepienia zaplanowane na 24, 25 i 26 maja. Powodem jest brak dostaw preparatu Moderny.

Wczoraj szczepienia wznowiono. Z osobami zapisanymi w tych placówkach kontaktują się teraz pracownicy punktów szczepień.

Szczepienia preparatem Moderna prowadzone są w punktach szczepień, zlokalizowanych przy:

  • ul. Wielickiej 267 w Miejskim Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
  • ul. Podchorążych 3 w hali Sportowej WKS Wawel
  • ul. Stanisława Lema 7 w TAURON Arenie Kraków.

Wszelkie informacje w tym zakresie udzielane są również bezpośrednio, pod numerem telefonów Punktów Szczepień Powszechnych:

  • Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie: 12 446 75 27
  • Hala Sportowa  WKS Wawel: 12 637 27 91
  • TAURON Arena Kraków: 12 349 15 00
Kraków

Kraków - najnowsze informacje