środa, 29 stycznia 2020 10:50

Książ Mały. Boogie woogie od przedszkolaków dla babć i dziadków

Autor Mirosław Haładyj
Książ Mały. Boogie woogie od przedszkolaków dla babć i dziadków

W środę 22 stycznia Szkoła Podstawowa w Książu Małym otwarła podwoje dla zaproszonych na szkolną uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Tak wyjątkowe święto na stałe wpisało się do kalendarza imprez środowiskowych organizowanych przez Punkt Przedszkolny i Oddział „O”. Dzieci pod okiem pań opiekunek przygotowały wyjątkowe występy, były tańce, wiersze oraz szczere życzenia jako podziękowanie dla seniorów za ich bezgraniczną miłość i dobroć jaką obdarzają swoje wnuczęta. Przedszkolaki w przebraniu kaczątek wykonały taniec „kaczuszki” oraz „boogie woogie” a zerówka odtańczyła poleczkę. Zgromadzeni goście nagrodzili małych aktorów gromkimi brawami.

Następnie dzieci zaprosiły babcie i dziadków do wspólnej zabawy a dodatkowo wszystkich obdarowały własnoręcznie przygotowanymi laurkami i drzewkami szczęścia. Wielkie uznanie wśród zebranych wzbudziły występy oraz piękna dekoracja wykonana przez p. Edytę Ratuch wraz z uczniami z kółka plastycznego. Pani Dyrektor Danuta Gajos podziękowała dzieciom za piękne występy, nauczycielom za przygotowanie i organizację imprezy rodzinnej oraz wszystkim zgromadzonym za liczne przybycie.

Fot. i inf.: Maria Portka-Nowak

Miechów - najnowsze informacje