poniedziałek, 29 stycznia 2024 10:00

Lea ma dom! Niezwykła adopcja w KTOZ

Autor Karolina Kurando
Lea ma dom! Niezwykła adopcja w KTOZ

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami poinformowało o kolejnej udanej adopcji. To następna dobra wiadomość po sukcesie głośnej Akcji Mrozy.

KTOZ ma obecnie dobry czas. Akcja Mrozy okazała się być sukcesem, ponad sto psiaków schroniło się w domach tymczasowych przed niskimi temperaturami. Wiele z tych domów stało się domami na zawsze.

„Nigdy nie miałyby szans, aby znaleźć się w domu”. Sprawdziliśmy, co dalej z psami z Akcji Mrozy
Zorganizowana przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Akcja Mrozy odniosła wielki sukces.

Dom dla Lei

W piątek, 26 stycznia, na swoim profilu na Facebooku KTOZ poinformowało, że nazajutrz, w sklepie Leopardus Sieć Sklepów Zoologicznych, mieszczącym się w galerii Serenada, można będzie poznać Leę. Lea to 11-letnia podopieczna Organizacji, która przez pięć miesięcy była bezdomna i zamieszkiwała na koszt KTOZ-u hotel dla psów znajdujący się w okolicach Wieliczki. Była, ponieważ jak się okazało, suczka dzięki inicjatywie zorganizowanej we współpracy z Leopardusem znalazła dom!

A już jutro możecie osobiście poznać naszą cudowną podopieczną o imieniu Lea. Lea będzie na Was czekać w sklepie...

Opublikowany przez KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Piątek, 26 stycznia 2024

Koleżeńska wizyta

Wizytę Lei złożyła m.in. Reva, była już podopieczna KTOZ-u, która znalazła stały dom dzięki Akcji Mrozy. Relację ze spotkania można było zobaczyć w mediach społecznościowych suni, które z pieczołowitością prowadzone są przez jej Opiekunów.

Lea czeka dzisiaj w sklepie zoologicznym Leopardus w Serenadzie na swojego człowieka. Poleca się do zdrowotnych spacerów - można zrobić formę na lato;)

Opublikowany przez Revę Cinską Sobota, 27 stycznia 2024

Nowy dom odnaleziony

W niedzielę, dzień po zorganizowanej akcji, KTOZ ogłosiło na Facebooku, że Lea znalazła dom. Oddana kilka miesięcy temu do okna życia sunia będzie mogła spokojnie spać otoczona opieką nowej rodziny. To kolejny sukces krakowskiej Organizacji, który bardzo cieszy.

A na niedzielę super news ❤️!! Lea ma dom🎉🥳❤️🤗

Opublikowany przez KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Niedziela, 28 stycznia 2024

Źródło zdjęcia głównego: KTOZ/Facebook

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka