czwartek, 30 maja 2019 21:01

Limanowa: Dzień Dziecka na pływalni

Autor Marzena Gitler
Limanowa: Dzień Dziecka na pływalni

Już w najbliższą sobotę 1 czerwca w Limanowej odbędzie się Dzień Dziecka na Pływalni Limanowskiej. W programie imprezy są zawody pływackie w różnych kategoriach oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci w różnym wieku.

- Zapraszamy najmłodszych mieszkańców powiatu limanowskiego na Dzień Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca o godz. 9:00 na Pływalni Limanowskiej. Tego dnia dla wszystkich dzieci organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, zabaw oraz słodkich upominków - zachęcają organizatorzy.

W Dzień Dziecka na dużym basenie odbędą się zawody pływackie dla wszystkich dzieci w różnych kategoriach wiekowych i stylach pływackich. Dla uczestników zawodówpzrewidziano medale za miejsca na podium w każdej konkurencji i kategorii wiekowej. Dodatkowo każda osoba otrzyma medale i dyplomy za udział.

Ze względu na ograniczone możliwości obiektu oraz bezpieczeństwo uczestników organizator udział w konkurencjach będzie limitowany, dlatego trzeba się zapisać. Regulami i Zgłoszenie udział w zawodach dostępne są na stronie internetowej Powiatu Limanowskiego - TU.

Na basenie rekreacyjnym odbędą się zabawy z animatorem w rytm muzyki DJ, a na najmłodszych czekać będą kolorowe balony, bańki mydlane oraz wodne tatuaże.

Wstęp na basen 1 czerwca dla wszystkich dzieci do 16 roku życia kosztować będzie symboliczną złotówkę.

inf. Powiat Limanowski

Limanowa - najnowsze informacje