piątek, 22 września 2023 09:52

Ma szansę zostać jednym z najmłodszych senatorów w historii III RP. "Chcę, aby to miejsce żyło"

Autor Patryk Trzaska
Ma szansę zostać jednym z najmłodszych senatorów w historii III RP. "Chcę, aby to miejsce żyło"

W czwartek (21 września) na olkuskim Rynku odbyła się  konferencja prezentująca Wojciecha Ozdobę, kandydata do Senatu w okręgu nr 31 obejmującego powiaty krakowski, miechowski i olkuski.

Wojciech Ozdoba od 9 lat jest radnym Rady Miejskiej w Olkuszu i ma szansę zostać jednym z najmłodszych senatorów w historii III RP.

Prezentacji kandydata dokonał Marek Materek- lider partii Nowa Demokracja TAK. –Zachęcam wszystkich mieszkańców powiatu olkuskiego i całego okręgu, z którego startuje, aby udzielili mu swojego poparcia. Jeśli chcecie Państwo                 prawdziwej zmiany na scenie politycznej, jeśli chcecie wybierania nie mniejszego zła, a większego dobra to zachęcamy do głosowania na dobrego kandydata, który nie pęka – Wojciecha Ozdobę - przekonywał prezydent Starachowic.

Jednym z  zadań jakie stawia przed sobą kandydat do Senatu jest stworzenie biura senatorskiego otwartego dla mieszkańców w Olkuszu i Miechowie. – Bardzo bym chciał, aby biuro senatorskie, jeśli zostanę senatorem, żyło, aby to było miejsce, gdzie mieszkańcy mogą przyjść, uzyskać bezpłatną poradę prawną, mogli wypełnić swój PIT, gdzie np. członkinie Kół Gospodyń Wiejskich będą mogły napisać projekt o dofinansowanie swojej działalności. - podkreślał Wojciech Ozdoba.

Przypomnijmy, wybory parlamentarne w Polsce odbędą się 15 października.

Olkusz

Olkusz - najnowsze informacje

Rozrywka