wtorek, 11 maja 2021 09:26

Makabryczne odkrycie koło Szczucina. Z rzeki wyłowiono ciało kobiety

Autor Aleksandra Tokarz
Makabryczne odkrycie koło Szczucina. Z rzeki wyłowiono ciało kobiety

Do makabrycznego odkrycia doszło na progu wodnym rzeki między Szczucinem a Kępą Lubawską. Ciało kobiety w Wiśle zauważył wędkarz. Policja potwierdza, że zwłoki należą do zaginionej pod koniec kwietnia mieszkanki Nowego Brzeska.

8 maja strażacy z Dąbrowy Tarnowskiej wyłowili z Wisły ciało kobiety. Lekarz stwierdził zgon. Policjanci przypuszczali, iż zwłoki mogą należeć do zaginionej przed kilkunastoma dniami 61-letniej mieszkanki powiatu proszowickiego. Rodzina zaginionej potwierdziła te przypuszczenia.

- Przyczyny zgonu kobiety ustalone zostaną w ramach śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową w Busku-Zdroju – informuje sierż. szt. Katarzyna Olender, rzecznik prasowy KPP Proszowice.

Przypomnijmy, kobieta zaginęła pod koniec kwietnia. Wyszła z domu, a ostatni raz widziana była na moście nad Wisłą w Nowym Brzesku. W trakcie poszukiwań znaleziono tam przedmioty, należące do zaginionej. Wówczas pojawiło się podejrzenie, że kobieta mogła skoczyć do rzeki.

Gmina Dąbrowa Tarnowska pod lupą CBA. Chodzi o zamówienia publiczne
Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęli kontrolę gminy Dąbrowa Tarnowska. Jak poinformowano w oświadczeniu, przedmiotem tej kontroli są procedury dotyczące zamówień publicznych, prowadzone w latach 2017-2020.

fot. OSP Nowe Brzesko

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje

Rozrywka