poniedziałek, 26 lipca 2021 14:04

Marszałek senatu Tomasz Grodzki we wtorek odwiedzi Wieliczkę. Znamy program!

Autor Marzena Gitler
Marszałek senatu Tomasz Grodzki we wtorek odwiedzi Wieliczkę. Znamy program!

We wtorek, 27 lipca br. Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki złoży wizytę w Wieliczce na zaproszenie burmistrza Artura Kozioła.

Wizyta  ma związek z obchodzonym w tym czasie Świętem Miasta – Dniami Świętej  Kingi oraz 5. rocznicą Światowych Dni Młodzieży, które odbywały się między innymi w podwielickich Brzegach.

Wizyta marszałka senatu rozpocznie się o godz. 15.30 w Domu Miłosierdzia na Campus Misericordiae w Brzegach, gdzie z okazji 5-lecia tej placówki Tomasz Grodzki spotka się z osobami organizującymi działalność dla potrzebujących.

O godz. 16.00 zaplanowano spotkanie z przedsiębiorcami w Wielickiej Strefie Aktywności Gospodarczej, natomiast 17.45 w wielickiej Mediatece marszałek spotka się z osobami zaangażowanymi w pomoc w czasie pandemii.

Warto przypomnieć, że z senatem współpracuje Stowarzyszenie „Tak! Samorządy dla Polski”, w którego władzach jest burmistrz Artur Kozioł. Samorządowcy zrzeszeni w stowarzyszeniu zawarli porozumienie na rzecz współpracy z Senackim Zespołem Samorządowym na rzecz rozwoju polskich samorządów terytorialnych. Oprócz Stowarzyszenia „Tak! Samorządy dla Polski” podpisały je: „Wielkopolska – Kierunek Europa”, „Dolny Śląsk – Wspólna Sprawa” oraz „Łączy nas samorząd”.

fot.: Fb. Stowarzyszenie „Tak! Samorządy dla Polski”

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje