piątek, 28 lutego 2020 08:40

Materace i poduszki Hilding stworzone z myślą o zdrowym śnie

Autor Głos 24
Materace i poduszki Hilding stworzone z myślą o zdrowym śnie

Wygodny sen to regeneracja i dobra energia po przebudzeniu. Nie ma jednak prawdziwego nocnego wypoczynku, jeśli budzimy się silnym bólem głowy i szyi. Te problemy pomoże skutecznie rozwiązać odpowiednia poduszka ortopedyczna, przystosowana do kształtu naszego ciała.

Dobra poduszka to podstawa

Jeżeli marzy nam się naprawdę wygodny nocny odpoczynek, powinniśmy dobrać taką poduszkę, która zapewni nam właściwe wsparcie głowy, odcinka szyjnego kręgosłupa i ramion, oraz odpowiednią cyrkulację powietrza. Taka poduszka ma kształt, wymiary, twardość i właściwości, która będą dla nas najlepsze. Wybierając poduszkę do spania powinniśmy uwzględnić nasz najczęstszy sposób spania oraz wziąć pod uwagę sprawdzone przez innych modele poduszek. Jedną z najczęściej polecanych marek jest marka Hilding, które ma w swojej ofercie poduszki nowoczesne, wygodne i zdrowe.

Nowoczesne poduszki

Dziś kupując poduszki do spania mamy do wyboru modele wykonane w najnowocześniejszych technologiach i z nowatorskich materiałów. Przykładem takiej poduszki jest poduszka ortopedyczna z pamięcią, która wykonana jest w całości lub częściowo z pianki termoelastycznej. Pianka mięknie pod wpływem ciepła naszego ciała i idealnie dopasowuje się do naszego kształtu, oraz zapewnia nam właściwe podparcie. Poduszka z pianki zapewnia też właściwą cyrkulację powietrza, dzięki czemu w nocy nie odczuwamy zbytniego przegrzania. Poduszki marki Hilding występują w kształtach, które dopasowane są do naszego sposobu spania - na plecach, na brzuchu, lub na boku. Mają też zdejmowane pokrowce, które można prać w pralce, dzięki czemu zawsze możemy spać na świeżym i higienicznym podłożu.

Nie tylko pianka

Marka Hilding to nowoczesne poduszki ortopedyczne wykonane z lateksu i termoelastycznej pianki Visco. Warto dodać, że aż 3 modele poduszek zostały wyróżnione i przez wzgląd na swoje prozdrowotne właściwości otrzymały status produktu medycznego.

W poduszce Visco Balans ergonomiczny kształt zapewnia optymalne wsparcie głowy, karku oraz szyi podczas snu. Wykonana jest z pianki termoelastycznej Visco, a jej odpowiedni profil pozwala na dostosowanie wysokości podparcia w zależności od indywidualnych potrzeb oraz pozycji snu. Dedykowana jest dla osób śpiących na boku oraz na plecach.

Visco Prime to profilowany podgłówek ergonomicznym kształcie z delikatnymi, masującymi wypustkami. Ma też delikatny, impregnowany i pokrowiec, który hamuje rozwój pleśni, oraz grzybów.

Niektóre modele marki Hilding mają wyjątkowe walory. W tych poduszkach pianka została uzupełniona dodatkami, dzięki którym poduszki zyskały całkiem nowe właściwości. Poduszka Antistress Carbon oprócz pianki zawiera włókna węglowe, które eliminują skumulowane na powierzchni ludzkiego ciała ładunki elektryczne. Jej antystresowe właściwości docenią zwłaszcza osoby prowadzące bardzo napięty tryb życia. Z kolei poduszka Visco Green ma dodatek ekstraktów z oleju roślinnego, co znacząco podnosi jakość snu i relaksu, zmniejszając punkty nacisku. Dodatkowo ten model poduszki ma antybakteryjny pokrowiec Bamboo.

Współczesne klasyczne propozycje

Dla osób, które wolą jednak klasyczne poduszki do spania, dostępne są wysokiej jakości poduszki puchowe lub z pierza z linii standardowych marki Piórex. Szczególnie wygodne są modele wielokomorowe Piórex, które zapewniają wygodne podparcie przez całą noc.

Dla osób, które chcą znaleźć poduszkę do spania, będącą połączeniem tradycji z nowoczesnością, polecane są wygodne poduszki antyalergiczne i antyroztoczowe, również marki Piórex.

Styl Życia - najnowsze informacje