środa, 29 grudnia 2021 15:20

Metody na ogrywanie bukmacherów - poradnik dla początkujących

Autor Artykuł sponsorowany
Metody na ogrywanie bukmacherów - poradnik dla początkujących

Obstawianie to wcale nie jest taki łatwy kawałek chleba, jak wielu osobom może wydawać się na samym początku analizowania tego zagadnienia. Nie można bazować tylko np. na typowaniu na najbardziej znane kluby albo zawodników… To bardziej skomplikowane. Jeśli jednak będziesz wiedział, jak grać, to możesz dzięki temu zarobić naprawdę sporo mamony.

Przede wszystkim musi być wybrana sprawdzona, legalna firma hazardowa…

To podstawa, dlatego właśnie od tego zagadnienia rozpoczynamy nasz dzisiejszy artykuł. Chodzi o to, by wybrać taki podmiot hazardowy, który jest w 100% legalny. Dzięki temu będziesz mógł nie tylko szybko i zarazem spokojnie zarejestrować konto. Dodatkowo nie ma przeszkód, by potem wpłacać oraz tak samo wypłacać zarobione przez Ciebie pieniądze. Korzystając z konta bankowego, portfela internetowego itd. Jakie podmioty bukmacherskie są tutaj szczególnie rekomendowane? To m.in. Betfan. Wszak ta firma bukmacherska jest legalna. Na jej stronie można wyczytać, że posiada ona stosowne dokumenty - zatwierdzone, podpisane oraz wystawione przez przedstawiciela Ministerstwa Finansów. To ważne. Innymi słowy ta firma bukmacherska działa oczywiście zgodnie ze wszystkimi zasadami obowiązującymi w ramach Ustawy Hazardowej, której znowelizowana wersja weszła w życie w lipcu 2017 roku. Jakie są inne godne polecenia podmioty hazardowe? To na pewno STS, Betcris, Fortuna, Betclic, Etoto, Totolotek czy Superbet itd.

Kilka porad dla początkujących typerów

Jak udało Ci się wybrać odpowiedni podmiot hazardowy, to możesz już przystąpić do właściwej gry. Za prawdziwe pieniądze… Typy bukmacherskie muszą być bardzo starannie analizowane. Generalnie trzeba zacząć od tego, by stawiać kupony solo albo ewentualnie składające się z dwóch, trzech wydarzeń. Nie powinieneś zatem obstawiać taśm. Wszak te kupony (składające się czasami nawet z kilkudziesięciu wydarzeń) to generalnie prosta droga do bankructwa… Czego jeszcze powinno się unikać? Bezmyślnego typowania. W końcu wszystkie zakłady powinny być bardzo dokładnie przeanalizowane. Skoncentruj się nie tylko na podstawowych, ale tak samo na pobocznych kwestiach. Poza tym wybieraj na kupony wydarzenia z jednego sportu. Staraj się być zatem ekspertem od konkretnej dziedziny. Nie decyduj się na typowanie raz piłki, raz tenisa ziemnego, a jeszcze innym razem siatkówki plażowej itp. Nie ma to żadnego sensu. Na pewno nie zapewni Ci to także regularnych wygranych. Wybierz jeden sport i staraj się systematycznie zdobywać ważne informacje, które będą dla Ciebie przydatne w trakcie obstawiania spotkań w podmiotach hazardowych.

Czy warto grać typy od innych?

Czasami jak najbardziej tak. Kiedy jednak tak się dzieje? Typy dnia (profesjonalnie przeanalizowane) są bardzo polecane graczom, którzy jeszcze nie wiedzą dokładnie, jak wygląda fachowa, rzetelna analiza. Poza tym nie każdy ma czas, by wykonywać precyzyjnie tego typu zadania. A bez tego trudno jest myśleć o systematycznych wygranych w podmiotach hazardowych. Warto wiedzieć, że te typy są nie tylko rzetelnie przeanalizowane, ale także darmowe.

Sport

Sport - najnowsze informacje