wtorek, 12 maja 2020 12:17

Miss Małopolski 2020. Ruszyły zgłoszenia! Znamy szczegółowe wymagania

Autor Głos 24
Miss Małopolski 2020. Ruszyły zgłoszenia! Znamy szczegółowe wymagania

W tym roku, w związku z sytuacją epidemiologiczną, konkurs piękności Miss Małopolski odbędzie się, lecz w nieco innej formule niż dotychczas. Półfinalistki zostaną nagrane w małych grupach, a całość udostępniona w social mediach. Na podstawie nagrań jury wyłoni finalistki jesiennej gali finałowej.

Miss Małopolski to wydarzenie, które promuje nie tylko piękno pod każdą postacią. Równie istotne są: wiedza, nauka, dobre wychowanie i rozpowszechnianie niezwykle bogatej kultury regionu. Dzięki temu konkurs wyznacza pewne trendy oraz pokazuje to, co najpiękniejsze i najlepsze w mijającym roku.

Konkurs składa się z wielu wydarzeń takich jak castingi, pokazy mody, eventy promocyjne, zgrupowanie finalistek i gala finałowa. Każde z tych wydarzeń przyciąga duże zainteresowanie i staje się doskonałą sposobnością do zaprezentowania produktów lub usług. W trakcie tego wydarzenia sezonu wybierana jest:

  • Miss Małopolski
  • Miss Małopolski Nastolatek
  • Miss Krakowa
  • Miss Krakowa Nastolatek

Miss Małopolski poznamy jesienią

Tradycją konkursów regionalnych w ramach Miss Polski było, że regionalne Miss znaliśmy do końca maja każdego roku. Jednak wydarzenia w Polsce i na świecie związane z pandemią koronawirusa zmusiły organizatorów do zmiany planów przebiegu konkursu, co spowodowało że nowe Miss i Miss Nastolatek Małopolski poznamy jesienią.

W 2020 roku na obecnym etapie mamy już ponad 400 zgłoszeń kandydatek do tytułu najpiękniejszej Małopolanki 2020 roku. W związku ze zmianą harmonogramu konkursu wszystkie kandydatki zainteresowane udziałem mogą jeszcze do końca maja wysłać swoje zgłoszenie - piszą organizatorzy.

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://missmalopolski.pl/zostan-miss/.

Wymagania dla kandydatek:
- wiek 14 do 18 lat (roczniki 2002-2006) - do tytułu Miss Nastolatek
- wiek 19 do 27 lat (roczniki 1993-2001) - do tytułu Miss
- wzrost +167 cm
- stan cywilny panna
- obywatelstwo polskie

Więcej o konkursie Miss Małopolski 2020 na:

http://missmalopolski.pl
instagram: https://www.instagram.com/missmalopolski/
facebook: https://www.facebook.com/missmalopolskiofficial/

Portal Głos24.pl jest patronem konkursu Miss Małopolski 2020.

Małopolska - najnowsze informacje