czwartek, 24 czerwca 2021 08:40

Myślenice. Cudem uniknęła śmierci

Autor Norbert Kwiatkowski
Myślenice. Cudem uniknęła śmierci

Poniższe wideo może stanowić przestrogę dla wszystkich, że nawet zachowując się prawidłowo w ruchu drogowym nie możemy czuć się w 100 % bezpieczni. W Myślenicach, kierujący oplem nic sobie nie robiąc z przechodzących pieszych potrącił 43-letnią kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala.  

Do pokazu głupoty i nieodpowiedzialności kierowcy opla doszło 18 czerwca br. na ul. Kazimierza Wielkiego w Myślenicach.  55 – latek potrącił kobietę, która prawidłowo przechodziła  przez jezdnię na oznakowanym przejściu.

W wyniku zdarzenia poszkodowana  doznała ogólnych potłuczeń, zerwania więzadeł oraz skręcenia lewego  kolana. 43-latka trafiła do szpitala, jej życiu nie zagraża  niebezpieczeństwo.

Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy  zdarzenia byli trzeźwi. Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach  prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

Policjanci po raz kolejny przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności, zwłaszcza w rejonach  przejść dla pieszych oraz o stosowaniu zasady ograniczonego zaufania na  drodze.

fot: Małopolska Policja

Myślenice - najnowsze informacje