piątek, 19 marca 2021 12:26

Rap o sporcie nakręcony w Myślenicach z nagrodą specjalną w ogólnopolskim konkursie (WIDEO)

Autor Norbert Kwiatkowski
Rap o sporcie nakręcony w Myślenicach z nagrodą specjalną w ogólnopolskim konkursie (WIDEO)

To się nazywa świetnie rozsławiać swój region, a zarazem sport, który cieszy się - póki co - tak niewielką popularnością. Teledysk do utworu "Drugi wymiar" pochodzącego z Pcimia rapera Neksi, przedstawiający losy o speed-ballu otrzymał nagrodę specjalną w ogólnopolskim konkursie "Opowiedz".

„Drugi wymiar” otrzymał specjalne wyróżnienie i najwyższą nagrodę w wysokości 3000 zł w kategorii filmowy produkt projektu. Za jego realizacją produkcyjną stoi Izabela Janczak-Bizoń ze Stowarzyszenia Sportownia.

Piosenka opowiada o duchu sportowej motywacji, pokazując zarazem speed-ball jako dyscyplinę, która od kilku lat coraz prężniej rozwija się na terenie „ziemi myślenickiej”.

- Ten sukces ma kilku autorów. Sam proces twórczy poprzedziły godziny rozmów z Kubą, a następnie praca nad tekstem i wykonaniem. Odrębną historią była praca przy kręceniu oraz montażu klipu, co dopełniło opowieść. To dla nas duże wyróżnienie i wspólnie cieszymy się z tego osiągnięcia - podkreśla Izabela Janczak-Bizoń, pomysłodawczyni projektu.

Zdjęcia do teledysku były realizowane w minionym roku na terenie gminy Myślenice m.in. na terenie skateparku.

Źródło: YouTube.pl

Foto: Piotr Jagniewski

Myślenice - najnowsze informacje