wtorek, 19 maja 2020 16:14

Myślenice: Tragiczny wypadek w lesie. Motocyklista uderzył w drzewo

Autor Manuel Langer
Myślenice: Tragiczny wypadek w lesie. Motocyklista uderzył w drzewo

Do  tragicznego wypadku doszło w niedzielny wieczór w lesie koło Tokarni.  Młody mężczyzna uderzył motocyklem crossowym w drzewo. 24-latek zmarł  jeszcze tego samego dnia.

Wczoraj, po godzinie 19:00 do myślenickich  policjantów wpłynęło zgłoszenie o wypadku motocyklisty, do jakiego miało  dojść w lesie koło Tokarni. Zgłaszający widział wcześniej jeżdżącego na  crossie mężczyznę, później usłyszał tylko huk. Na miejscu policjanci  zastali już służby medyczne udzielające pomocy poszkodowanemu. Pomimo  udzielanej 24-latek zmarł w szpitalu.  Myśleniccy  policjanci pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego wyjaśniają  wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Obecnie policjanci analizują  zebrany materiał dowodowy i ustalają przyczynę wypadku. Ze wstępnych  ustaleń wynika, że mężczyzna stracił panowanie nad prowadzonym  motocyklem i uderzył czołowo w drzewo.

Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych to główna przyczyna  nieszczęśliwych wypadków. Apelujemy do wszystkich kierujących o ostrożną jazdę i przestrzeganie przepisów, w tym zakazu wjazdu do lasu pojazdów mechanicznych.

Info/foto: policja

Myślenice - najnowsze informacje