środa, 25 stycznia 2023 09:10

Na prezenty i nie tylko - urocze woreczki z organzy

Autor Artykuł sponsorowany
Na prezenty i nie tylko - urocze woreczki z organzy

Organza jest materiałem, który od wieków powstaje z przędzy jedwabnej. Wysokie koszty produkcji organzy jedwabnej czynią ją produktem luksusowym i niedostępnym powszechnie. Na skutek postępu technologicznego ten delikatny, prześwitujący materiał obecnie jest tworzony z włókien bawełnianych lub syntetycznych, takich jak nylon.

Woreczki z organzy — eleganckie i ponadczasowe

Organza jest pięknym materiałem, cienkim, delikatnym, półprzezroczystym, połyskliwym, mieniącym się w słońcu feerią barw. Materiał ten jest najczęściej używany do produkcji dekoracji wnętrz, takich jak na przykład zasłony, obrusy lub bieżniki (w szczególności jako ozdoba stołów świątecznych lub bankietowych), wstążki, kokardy. Świetnie spełnia swoją rolę w sukniach ślubnych i kreacjach wieczorowych, nadając im blask w świetle świec, lamp i fleszy.

Organza jest również używana do produkcji ozdobnych opakowań na prezenty lub woreczków, których rozmiary, kolory, sposoby wiązania i rodzaje zastosowania są ograniczone jedynie wyobraźnią osoby, która chce je wykorzystać.

Wszelkie wyroby wykonane z organzy idealnie nadają się do wykonywania na nich nadruków. Decydując się zatem na ozdoby lub opakowania wykonane właśnie z organzy, możemy zdecydować się na:

• wersję gładką organzy, wybierając spośród potężnej palety kolorystycznej,

• wersję z nadrukiem — nadruk wykonany na organzie może zostać wykonany w różnych technikach i z użyciem różnego rodzaju barwników.

Organza może ponadto zostać ozdobiona wplecionymi w nią dodatkowymi nićmi, w tym również nićmi metalizowanymi. Może na całej swej powierzchni być pokryta brokatem. Idealnie pasują do niej również cekiny i kryształki.

Woreczki z organzy — 10x13, woreczki z organzy 10x15- oraz woreczki z organzy 15 na 20 cm — jak je wykorzystać?

Woreczki z organzy o mniejszych wymiarach, czyli woreczki z organzy 10 cm na 13 cm oraz woreczki z organzy 10 cm na 15 cm, są bardzo popularnymi opakowaniami, dostępnymi w różnych barwach, również z dekoracyjnymi nadrukami lub nadrukami indywidualnymi, wykonywanymi na zlecenie klienta. Woreczki te są zazwyczaj wykończone sznureczkiem, który w łatwy sposób tworzy z woreczka szczelnie zamkniętą sakiewkę.

Małe woreczki z organzy 10 cm na 13 cm, 10 cm na 15 cm oraz 15 na 20 cm, które oferowane są najczęściej jako pakowane po 100 sztuk woreczki z organzy, bardzo często znajdują zastosowanie podczas różnego rodzaju spotkań rodzinnych , imprez firmowych, kursów, szkoleń, balów czy zabaw. Woreczki z organzy 100 sztuk chętnie wybierane są jako:

• opakowania na upominki imprezowe,

• opakowania na prezenty dla gości weselnych — tu bardzo często decydujemy się na personalizowane nadrukiem woreczki z organzy; producent takich wyrobów zawsze chętnie współpracuje z parą młodą w celu wyprodukowania idealnego opakowania na upominki,

• opakowania prezentów powitalnych dla gości hotelowych, jak np. małe mydełko zapachowe lub niewielkie próbki żelu pod prysznic i balsamu do ciała,

• opakowania prezentów reklamowych, np. dla uczestników konferencji, targów, prezentacji lub

• dekoracyjne opakowanie drobnych upominków przy różnych okazjach, np. prezentu na walentynki lub z okazji Dnia Matki.

Woreczki z organzy o mniejszych wymiarach — czyli woreczki z organzy 10 cm na 13 cm oraz woreczki z organzy 10 cm na 15 cm — świetnie sprawdzą się również jako opakowania na drobiazgi. Z uwagi na ich delikatność niewielką wagę i jednocześnie możliwość zobaczenia, co znajduje się w środku woreczka bez jego otwierania, znalazły wielu zwolenników wśród miłośniczek i miłośników biżuterii. W małych, prześwitujących i jednocześnie szczelnych woreczkach można łatwo odnaleźć idealna parę kolczyków, pasujący do okazji naszyjnik lub zegarek.

Woreczki z organzy duże — idealny sposób na zapakowanie prezentu

Woreczki o dużych rozmiarach — sięgające nawet jednego metra szerokości — świetnie sprawdzą się np. jako wór Świętego Mikołaja albo jako szybkie i jednocześnie ekstrawaganckie opakowanie podarunku. Dzięki ściągającemu sznureczkowi na brzegu woreczka idealnie sprawdzają się jako opakowanie butelki alkoholu. Duże woreczki z organzy mogą posłużyć też jako opakowanie na słodkości pod choinkę lub tworzyć tzw. rożek obfitości dla dzieci.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka