środa, 16 listopada 2022 15:10

Na świat przyszły czworaczki! "Przecudny prezent"

Autor Katarzyna Jamróz
Na świat przyszły czworaczki! "Przecudny prezent"

– Długo staraliśmy się o dziecko. O tym, że powinniśmy się przygotować na narodziny czworga dzieci dowiedzieliśmy się wcześnie. Było to dla nas zaskoczenie, ale także ogromna radość – przyznaje pani Bożena, matka maluchów. Opolski szpital poinformował, że chłopcy i ich mama czują się dobrze.

Poród odbył się w niedzielę (25 września) o godzinie 13:23 w Klinicznym Centrum Ginekologii Położnictwa i Neonatologii w Opolu. Chłopcy są wcześniakami (urodzili się w 29. tygodniu ciąży) i przychodzili na świat minuta po minucie.

– Bożena i Marcin, rodzice nowo narodzonych chłopców otrzymali od życia przecudny prezent: Antoś (1400g), Janek (1600g), Oluś (1120g) i Stasiu (970g)

– przekazał szpital za pośrednictwem mediów społecznościowych.

🍀🎈25 września 2022 r. powitaliśmy na świecie cztery maleńkie „Groszki”.👩‍👦‍👦👨‍👦‍👦 Czworaczki urodziły się w niedzielę o...

Opublikowany przez Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu Wtorek, 15 listopada 2022

Zespół składał się z ponad 20 osób

Rodzice maluchów nie kryją radości. Tata chłopców wyraził wdzięczność dla personelu medycznego, który otoczył opieką rodzącą kobietę i ich dzieci.

– Pomimo niedzieli, przy porodzie uczestniczył zespół składający się z ponad 20 osób personelu medycznego, który zaopiekował się moją żoną. Każdy z rodzących się moich synków miał swojego lekarza neonatologa i dwie położne. Chciałbym za to podziękować

– przekazał pan Marcin.

Jak informuje szpital, stan dzieci jest stabilny i czują się dobrze. Trzeba jednak pamiętać, że urodziły się przed terminem, zatem z pewnością pod opieką szpitala zostaną jeszcze jakiś czas, tzn. do uzyskania umiejętności picia przez smoczek.

– Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnej chwili wspólnie z rodzicami, chłopcom życzymy dużo zdrowia i samych pięknych chwil w ich życiu, a rodzicom – ogromu wytrwałości i wiele miłości

– przekazał szpital.

Fot. Facebook: Kliniczne Centrum Ginekologii Położnictwa i Neonatologii w Opolu

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka