poniedziałek, 17 maja 2021 06:05

Najlepsze kolory i wzory dla strojów kąpielowych plus size

Autor Artykuł sponsorowany
Najlepsze kolory i wzory dla strojów kąpielowych plus size

W przypadku strojów kąpielowych plus size tak samo ważny jak ich krój bywa ich kolor bądź pokrywający materiał wzór. Te elementy kostiumów również mogą albo dodatkowo przytłaczać i obciążać sylwetkę, albo robić z nią coś zupełnie odwrotnego, czyli ją wyszczuplać i wysmuklać. Nie powinnaś jednak od razu zakładać, że czerń będzie dla ciebie najlepsza. Inne ciemne odcienie też nie zawsze są wskazane. Nie jest więc wcale powiedziane, że wyszczuplający dwuczęściowy strój kąpielowy zawsze musi być czarny, szary czy granatowy.

Zwróć więc uwagę nie tylko na typ swojej sylwetki, ale również i na typ swojej urody. Niektóre panie po prostu źle się prezentują w czarnej odzieży, gdyż rzadko kiedy pasuje ona do typowo ciepłej urody czy bardzo jasnych włosów i równie jasnej (wręcz bladej) karnacji. Nie bój się więc zupełnie innych odcieni. Jasne kolory też mogą dodać ci urody. Nawet jeśli do tej pory każdy twój strój kąpielowy plus size był czarny albo przynajmniej ciemny, tym razem przetestuj na sobie kostiumy o zróżnicowanych barwach, a nóż widelec okaże się, że to jednak one pasują ci dużo bardziej. Stroje kąpielowe nie muszą mieć przy tym wcale gładkiej faktury materiału i nie muszą być jednobarwne.

Wykorzystaj moc kolorów do podkreślenia swoich atutów i zasłonięcia mankamentów ciała. Jasne barwy stosuj w tych okolicach, które chciałabyś uwydatnić i na których chciałabyś skupić całą uwagę. Sięgaj śmiało po beżowe staniki, zwłaszcza te pokryte dodatkowo małymi ozdobami, przewiązywane większymi kokardami czy zdobione rockowymi dżetami bądź ćwiekami. Dobierając majtki do biustonosza, kieruj się jego kolorystyką, tyle że wybierz coś w delikatnie ciemniejszym kolorze. Beżowy stanik powinien pięknie skomponować się z brązowymi figami, podczas gdy ten różowy stworzy duet z majtkami ciemnoszarymi. Unikaj jednak stosowania przesadnych kontrastów. Duet bieli i czerni niby jest czymś klasycznym, ale mimo tego nie wygląda on zbyt dobrze na sylwetce.

A co z wzorami? Wbrew pozorom ich też, podobnie jak jasnych kolorów, nie musisz tak zupełnie unikać. Istnieją bowiem takie wzory, które działają właśnie wyszczuplająco, a nieraz pokrywa się nimi stroje kąpielowe plus size. Bardzo dobrym wyborem będą dla ciebie cienkie podłużne paski, drobne groszki, pepitka czy małe kwiatuszki. Wypróbuj też kratę, unikając jednak w jej przypadku kontrastowych i mocnych kolorów. Pamiętaj też, że wzór najlepiej stosować w okolicach biustu. Akurat strój kąpielowy plus size zawsze powinien mieć gładkie i jednokolorowe majtki.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje