wtorek, 9 lutego 2021 13:57

Najważniejsze aplikacje sportowe dla fanów futbolu

Autor Głos 24
Najważniejsze aplikacje sportowe dla fanów futbolu

Większość ludzi posiada obecnie smartfona z dostępem do Internetu, z którym nie rozstaje się przez większość dnia. Mamy go zawsze przy sobie i często jest to nasze główne narzędzie do pracy, kontaktu z innymi oraz rozrywki. Na smartfonie możemy sprawdzać wiadomości, oglądać filmy, czy nawet wydarzenia sportowe. Doceniają go zwłaszcza kibice, ponieważ mogą na bieżąco śledzić wszystko, co dzieje się w sportowym świecie. Bez aplikacji sportowych nie mogą żyć także fani piłki nożnej. Pozwalają nam sprawdzać wyniki, statystyki i najnowsze piłkarskie wiadomości - bez względu na to, gdzie się w danym momencie znajdujemy. Wszyscy wiemy, jak wielkim nieszczęściem jest przegapienie meczu ukochanej drużyny, bo jesteśmy w pracy, na wyjeździe albo na spotkaniu towarzyskim. Dzięki aplikacjom sportowym, możemy zawsze śledzić wynik spotkania, a nawet ukradkiem je oglądać.

Aplikacje mobilne dedykowane piłce nożnej i nie tylko

Na rynku aplikacji mobilnych dostępne są różne produkty, które różnią się zaw>artymi w nich funkcjami. Część aplikacji pozwala nam przeglądać jedynie sportowe wiadomości, na innych możemy oglądać wywiady, a nawet spotkania, jeszcze inne służą do stawiania zakładów, jak PZbuk. Jedne dedykowane są wielu dyscyplinom, inne konkretnym sportom. Jako, że piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną na świecie, a w wielu krajach jest to wręcz sport narodowy, jest to jedna z głównych dyscyplina wielu aplikacji. FlashScore znajduje się w czołówce aplikacji sportowych - znajdziemy w niej wiele dyscyplin i bardzo rozbudowaną kategorię dotyczącą futbolu. Od lig krajowych po światowe wydarzenia piłkarskie, relacje na żywo, statystyki i tabele, a także najnowsze wiadomości. FlashScore posiada też funkcję, w której możemy wybrać nasze ulubione drużyny i zawodników. Będziemy wtedy dostawać powiadomienia o nadchodzących spotkaniach i ich wynikach. Podobną i zarazem jedną z najstarszych aplikacji, jest LiveScore. Dostajemy na żywo informacje o golach, kartkach i wynikach. Znajdziemy w niej ponad 400 lig i wydarzeń pucharowych, a także sprawdzimy kalendarz rozgrywek. Z kolei aplikacja 365Scores, oprócz wspomnianych wyżej funkcjonalności, udostępnia nam harmonogram telewizyjnych transmisji i opcję oglądania meczowych goli.

Na jakie aplikacje jeszcze warto zwrócić uwagę?

Świat piłki nożnej jest bardzo bogaty, a wielu fanów wnika w niego głębiej. Sprawdzają szczegółowe statystyki, najświeższe informacje, transferowe nowinki i plotki z życia piłkarzy. Takie informacje udostępnia aplikacja OneFootball, w której znajdziemy też strony zawodników i klubów. Jeśli chcemy mieć również dostęp do materiałów wideo, to musimy pobrać aplikację AllFootball, która jest jedną z czołowych aplikacji dedykowanych piłce nożnej. Ciekawą aplikacją jest Fangol, ponieważ zawiera nie tylko informacje ze świata futbolu, ale też piłkarskie memy i gify. Możemy je zapisywać i wysyłać do naszych znajomych. Jeśli interesują nas piłkarskie ciekawostki i anegdoty, to Fangol jest własnie dla nas. Wśród aplikacji ważnych dla wszystkich fanów piłki nożnej nie może też zabraknąć platform, które umożliwiają oglądanie meczy na żywo. Aplikacja Justin.TV nie jest przeznaczona stricte dla wydarzeń sportowych, ale zawiera ponad 900 kanałów telewizyjnych z całego świata, więc na pewno daje możliwość obejrzenia wielu spotkań. Trochę bardziej ograniczoną ofertę mają aplikacje ELEVENSPORTS i Canal +. Dają głównie dostęp do wydarzeń sportowych, dla których zakupiły prawa do transmisji.

Sport

Sport - najnowsze informacje