środa, 21 kwietnia 2021 14:04

Naklejki z logo i nie tylko, czyli jak zareklamować swój lokal usługowy?

Autor Artykuł sponsorowany
Naklejki z logo i nie tylko, czyli jak zareklamować swój lokal usługowy?

Wiele firm z sektora handlowo-usługowego jest obecnie zamkniętych, a przedsiębiorcy ze zniecierpliwieniem wypatrują załamania trzeciej fali pandemii koronawirusa. Poluzowanie obostrzeń i możliwość ponownego funkcjonowania sklepów w reżimie sanitarnym pozwoli, przynajmniej częściowo, powetować poniesione straty. W jaki sposób zadbać o tanią reklamę dla swojego biznesu? Jedną z metod mogą być promocyjne naklejki z własnym logo.

Jakie naklejki na zamówienie przydają się w prowadzeniu firmy?

W ciągu ostatniego roku nasze nawyki konsumenckie uległy zauważalnej zmianie. Niemożność dokonania zakupów stacjonarnych, spowodowana rządowymi rozporządzeniami sprawiła, że lwia część biznesów zaczęła podejmować działania, mające na celu (przynajmniej częściowe) przeniesienie handlu do sieci. W dobie zakupów on-line przedsiębiorcy muszą konkurować o klienta na wielu frontach, związanych z:

  • ceną oraz jakością produktu,
  • szybkością realizacji zamówienia,
  • możliwością bezkontaktowej dostawy,
  • jak najlepszym customer experience, czyli wrażeniami klienta na temat zakupu.

Warto podkreślić, że nie trzeba przeprowadzać akcji promocyjnych za wiele tysięcy złotych, aby pozytywnie zapaść w pamięć klienta indywidualnego – czasem wystarczy nawet drobny smakołyk, wypisana odręcznie kartka z podziękowaniami czy… estetyczne naklejki firmowe z subtelnie wkomponowanym logotypem, które będzie można umieścić na laptopie czy walizce. To proste, z pozoru niewielkie gesty sprawiają, że Twoja firma będzie kojarzyć się jako ta, która daje „coś więcej”.

Naklejki z logo na firmową witrynę – dlaczego warto je mieć?

Choć pandemia COVID-19 znacząco jej znaczenie, reklama w internecie z każdym kolejnym rokiem odgrywa coraz większą rolę w prowadzeniu biznesu. Warto nadmienić, że pojęcie to nie ogranicza się wyłącznie do płatnych reklam, wyświetlanych w wynikach przeglądanych wyszukań w Google czy sponsorowanych postach na Facebooku.

Coraz więcej klientów zwraca pilną uwagę na autentyczność przekazu, płynących z prowadzonych przez firmy profili w mediach społecznościowych. Portale te stanowią doskonałą platformę do pochwalenia się swoimi produktami – warto jednak dołożyć wszelkich starań, aby dotarło do nic jak najszersze grono odbiorców. Decydując się na naklejki z własnym logo, warto wzbogacić je o nazwę naszego profilu na Facebooku czy Instagramie, dzięki którym klienci będą mogli błyskawicznie zapoznać się z działalnością firmy.

Projektowanie naklejek może być proste

Marzy Ci się estetyczny projekt naklejki firmowej, lecz Twój zespół nie posiada grafika? Nic straconego! Na rynku działa obecnie wiele firm, oferujących projekt i druk naklejki na zamówienie. Jedną z firm, specjalizujących się w tego typu pakietach, jest wrocławska firma Stempleks https://stempleks.pl/produkt/naklejki/.

Warto podkreślić również, że oferta marki Stempleks jest skierowana zarówno dla firm, planujących zamówienie jednorazowe, jak i dla przedsiębiorstw zainteresowanych stałą współpracą – decydując się cykliczne, wycenione indywidualnie zamówienia zyskasz atrakcyjne rabaty i promocje.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje