niedziela, 21 maja 2023 09:01

"Napie**** ją". Krwawa ustawka nastolatek w Gorlicach. Najmłodsza z nich miała... 14 lat

Autor Patryk Trzaska
"Napie**** ją". Krwawa ustawka nastolatek w Gorlicach. Najmłodsza z nich miała... 14 lat

Tłum nastolatków żądnych krwi, wszechobecne przekleństwa i wyzwiska, a w środku tego, dwie młode dziewczyny bijące się ku uciesze tłumu. Brzmi jak scena z filmu, jednak do zdarzenia doszło w gorlickim parku. Jedna z okładających się nastolatek miała zaledwie 14 lat. Sprawę bada policja.

Do "ustawki" rodem z filmów akcji doszło w jednym z gorlickich parków. Na nagraniu, które obiegło internet widać, jak grupa nastolatków tworzy krąg, w którym znajdują się dwie nastolatki (14 i 17 lat).

Po chwili dziewczyny zaczynają okładać się pięściami. Coraz większej brutalności towarzyszą okrzyki zgromadzonego tłumu, żądnego jeszcze większego rozlewu krwi. "Napie**** ją ku***", "Mocniej! Mocniej!", "Bij" - słychać na nagraniu.

W pewnym momencie 14-latka powala swoją rywalkę ku uciesze tłumu i zaczyna okładać ją po twarzy z dosiadu. "Mocniej!, jej ją, ku***" krzyczą nastolatkowie z tłumu, który cały czas przygląda się bójce. 14-latka odwraca się do nagrywających i odpowiada "Ja jej nie chce mordy rozje***". Mimo to, po chwili zaczyna okładać swoją rywalkę po twarzy, pomimo tego, że 17-latka nie ma już sił się bronić.

Na nagraniu nie widać końca bójki, jednak można zauważyć krew spływającą po twarzy dziewczyny. Można również zauważyć, że wszyscy uczestnicy ustawki, to osoby bardzo młode.

Wideo trafiło na policję, która  zaczęła prowadzić postępowanie zarówno w sprawie bijących się nastolatek jak i osób przyglądających się biernie zdarzeniu. Zgromadzony materiał został przesłany do Wydziału Rodzinnego Rejonowego w Gorlicach.

fot. pixabay/Facebook

Gorlice - najnowsze informacje

Rozrywka