piątek, 26 listopada 2021 09:10

Narkotyki, kradzieże, ukrywanie nieletniej. 42-latek z Chrzanowa nic sobie nie robił z prawa...

Autor Norbert Kwiatkowski
Narkotyki, kradzieże, ukrywanie nieletniej. 42-latek z Chrzanowa nic sobie nie robił z prawa...

Ten 42-letni mężczyzna z Chrzanowa myślał, że prawo nie istnieje. Na jego niefart, w końcu został złapany na gorącym uczynku i policja rozpoczęła wyliczanie listy jego "grzechów". Tych miał na swoim koncie wiele...

W środę (24 listopada br.) dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie skierował patrol na interwencję do jednego ze sklepów, znajdującego się w centrum handlowym. Jak wynikało ze zgłoszenia ochrona ujęła mężczyznę, który ukradł perfumy na kwotę blisko 1750 zł.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze szybko zorientowali się z kim mają do czynienia. Mężczyzna  na swoim koncie miał szereg kradzieży, kradzieży z włamaniem i kradzieży rozbójniczych. Kierownik sklepu oświadczył ponadto, że kilka dni wcześniej, dokładnie 22 listopada br., ten sam mężczyzna dokonał kradzieży perfum na kwotę 780 zł.

Co więcej, policjanci znaleźli w odzieży 42 -latka amfetaminę zawiniętą w folię, a w miejscu jego zamieszkania natrafiono na ukrywającą się poszukiwaną nastolatkę, która została przekazana do młodzieżowego ośrodka  wychowawczego, skąd uciekła.

42-latek po nocy spędzonej w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych chrzanowskiej komendy usłyszał kilka zarzutów m.in. za posiadanie środków psychoaktywnych, a także za kradzież w warunkach recydywy, za co grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Chrzanów - najnowsze informacje