piątek, 21 czerwca 2024 12:22

Nie żyje nadkom. Jan Wontorczyk. "Cześć Jego pamięci!"

Autor Katarzyna Jamróz
Nie żyje nadkom. Jan Wontorczyk. "Cześć Jego pamięci!"

Smutne wieści dotarły do nas z sądeckiej policji. W środę (19 czerwca) zmarł nadkom. Jan Wontorczyk, emerytowany funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Mundurowy miał 53 lata.

Jan Wontorczyk zastępcą komendanta Komisariatu Policji w Grybowie był w latach 2000-2005. Następnie od 2005 do 2007 roku pełnił służbę komendanta Komisariatu Policji w Chełmcu. W Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu zajmował się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Policji poświęcił 20 lat swojego życia, na emeryturę odszedł w 2012 roku.

Zmarł nasz emerytowany Kolega nadkom. Jan Wontorczyk Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 19 czerwca br. zmarł...

Opublikowany przez Policja Nowy Sącz Czwartek, 20 czerwca 2024

Pogrzeb 53-latka odbędzie się w sobotę (22 czerwca) o godzinie 11:30 w kościele w Łabowej w powiecie nowosądeckim. Następnie ciało zmarłego zostanie odprowadzone na cmentarz parafialny. – Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, łącząc się w bólu z pogrążoną w żałobie Rodziną Zmarłego, składają najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia. Cześć Jego pamięci! – przekazała w komunikacie policja.

Fot. Ilustracyjne/Unsplash/KMP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka