wtorek, 3 grudnia 2019 15:41

Nowak-Mosty dołączył do grona Sponsorów Wisły Kraków

Autor (red)
Nowak-Mosty dołączył do grona Sponsorów Wisły Kraków

Dotychczasowy Partner Wisły Kraków, który od początku trwających rozgrywek wspiera Białą Gwiazdę - firma Nowak Mosty - zdecydował się poszerzyć współpracę i został oficjalnym Sponsorem 13-krotnego mistrza Polski. Logo nowego Sponsora Białej Gwiazdy pojawi się na rękawkach koszulek przywdziewanych przez zawodników krakowskiego Klubu.

Firma Nowak-Mosty działa na rynku od 2015 roku. Jej głównymi domenami jest projektowanie, a także wykonawstwo w zakresie budownictwa inżynieryjnego w ramach dróg kołowych i żelaznych, włączając w to budowę mostów, wiaduktów, tuneli, kładek dla pieszych, przejść podziemnych, przepustów i murów oporowych. Tym, co wyróżnia Sponsora Wisły jest z pewnością jakość i terminowość usług, a także nowoczesna baza sprzętowa i transportową, dzięki czemu może pochwalić się realizacją kilkudziesięciu ważnych projektów.

Na środowej konferencji prasowej o szczegółach współpracy opowiedział Prezes Białej Gwiazdy Piotr Obidziński. „Bardzo się cieszę i serdecznie witam na pokładzie naszego Klubu firmę Nowak-Mosty. Choć nie jest to do końca powitanie, bo nasz obecny Sponsor jest już z nami od jakiegoś czasu jako jeden z najemców nowych, wschodnich lóż. Natomiast poszerzenie współpracy, która jeśli chodzi o wysokość wsparcia plasuje się na drugim stopniu, to duże wydarzenie dające nam wiarę w to, że spokojną pracą u podstaw odbudujemy Wisłę” - powiedział Obidziński.

W prezentacji udział wzięli także właściciele firmy Nowak-Mosty Prezes Władysław Nowak i Wiceprezes Adam Adamczyk, którzy jednogłośnie podkreślili: „Liczymy, że uda nam się tym gestem przyciągnąć następnych sponsorów, bo jest jeszcze trochę miejsca na koszulkach i spodenkach do zagospodarowania. Chcielibyśmy, aby kibice też zapełnili całkowicie stadion na następnych spotkaniach, by pokazać, że Wisła to świetna marka i że nasza firma także jest świetnym i solidnym partnerem biznesowym”.

Sport

Sport - najnowsze informacje