czwartek, 10 grudnia 2020 09:06

Ogrodowe rozwiązania, które sprawdzą się w domu

Autor Artykuł sponsorowany
Ogrodowe rozwiązania, które sprawdzą się w domu

Kiedy planujesz wystrój ogrodu z pewnością liczysz się z tym, że niektóre części konstrukcyjne mogą pozostać niewykorzystane. O ile za pomocą grysu w łatwy sposób stworzysz dekorację, inne pozostałości nie tak łatwo wykorzystać. Zamiast składowania sterty niepotrzebnych elementów w piwnicy, stwórz z ich pomocą wyjątkowo przytulne, domowe wnętrze!

Małe, ale znaczące – elementy dekoracyjne

Choć może wydawać się inaczej, dobór dodatków do wnętrza nie jest banalnie prosty. Kolorystyka, kształty i materiały – wszystko to ma znaczenie. Jeśli planujesz wnętrze w stylu skandynawskim, z pewnością ciekawe propozycje dekoracyjne, podkreślające naturalną surowość wnętrza, znajdziesz na Stones Garden. Internetowy sklep ogrodniczy może stanowić świetną inspirację – znajdziesz tam nie tylko kamienie dekoracyjne i ogrodowe, ale też ciekawe inspiracje do wnętrz i domowe akcesoria.

Gruntowny remont? Postaw na nietypową ściankę działową

Podczas planowania gruntownego remontu ciekawym pomysłem może być zaplanowanie ścianki działowej. Do jej stworzenia mogą się przydać nie tylko rozmaite drobne kruszce, ale też szklane cegły. Dzięki tej drugiej opcji stworzysz niebanalny design mieszkania – ścianka wykonana z cegły szklanej świetnie sprawdzi się między kuchnią i salonem lub jako uzupełnienie tarasu. Zastosuj ją i wpuść do mieszkania więcej światła! Cegła szklana pomoże Ci przeprowadzić szybką metamorfozę mieszkania, bez długiego planowania remontu.

Przytulny dom – o czym nie zapomnieć

Jeśli chcesz w każdym pomieszczeniu czuć się jak u siebie, muszą być one dostosowane do Twoich preferencji. Jeśli przeszkadzają Ci nagie ściany i brak dekoracji, postaw na bardziej przytulne wnętrze. Pomaluj ściany na żywe kolory i powieś na nich obrazy. Lubisz różne wzory lamp? Oprócz żyrandola, wybierz kilka lampek lub zainwestuj w dekoracyjne świeczki, które zagwarantują bardziej przytulną atmosferę. Jeśli masz kominek, dobrym źródłem światła będzie właśnie to miejsce. Zaopatrz się w suche drewno i odpocznij w swoim domu tak, jak lubisz.

Niezależnie od pomieszczenia, istotne okazują się też nakrycia i koce. Stanowią one nie tylko świetny sposób na okrycie się, gdy zbliża się chłodniejsza pora roku, ale też są niezastąpione podczas drzemki. Wybierz również wyjątkowe pokrowce na poduszki – dopasuj je do stylu wnętrza. Niech trzaskający w kominku ogień zbuduje odpowiednią atmosferę, a Ty zafunduj sobie popołudniowy relaks z książką. Z pewnością dzięki temu Twój dom stanie się jeszcze przytulniejszy!

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje