wtorek, 2 stycznia 2024 08:20

Oprogramowanie do pomocy zdalnej – szybka, bezpieczna i skuteczna reakcja

Autor Artykuł sponsorowany
Oprogramowanie do pomocy zdalnej – szybka, bezpieczna i skuteczna reakcja

Praca zdalna czy też obsługiwanie klientów w ten sposób to już od jakiegoś czasu bardzo popularne formy wykonywania zadań. W związku z tym popularność zdobyły narzędzia i programy do zdalnego sterowania komputerem. Takie oprogramowania zyskują popularność m.in. wśród informatyków. Jednym z popularniejszych i niezawodnych jest oprogramowanie TSplus.

Obsługa klientów na odległość ma bez wątpienia wiele zalet. Należą do nich oszczędność czasu, pieniędzy i zwiększenie zasięgów firmy. Jednak by wszystko działało bez zarzutu i przynosiło wymienione wyżej wymierne korzyści, konieczne jest zdalne sterowanie innego komputera w celu pomocy w razie kłopotów. Do zdalnej obsługi komputera współpracownika czy klienta, pracownicy działu IT wykorzystują programy do obsługi zdalnego pulpitu. Jednym z narzędzi do zdalnego zarządzania komputerem i zdalnej kontroli jest oprogramowanie TSplus. Jak działa to zdalne wsparcie? O tym w dalszej części tekstu.

TSplus – jak działa umożliwienie zdalnego dostępu

TSplus do zdalnego wsparcia pracowników i klientów, umożliwia uzyskanie zdalnego dostępu do komputerów z systemem Windows oraz macOS. Dzięki udostępnieniu pulpitu zdalnego w sposób bezpieczny oprogramowanie umożliwia przejęcie kontroli nie tylko nad myszą i klawiaturą. Umożliwia także przesyłanie plików, zdalne drukowanie, dostęp do plików i aplikacji – a co najważniejsze – rozwiązywanie różnych problemów czy kłopotów. Co istotne to oprogramowanie umożliwiające zdalne połączenia bez konieczności wydawania dużej sumy pieniędzy.

Zdalny dostęp – oprogramowanie TSplus – dlaczego warto wybrać

Oprogramowanie TSplus umożliwiające dostęp do innego komputera to przede wszystkim rozwiązanie bezpieczne. Co w przypadku zdalnego połączenia firmowego czy z klientem jest kluczowe. Poza tym dzięki TSplus pulpit zdalny można udostępnić np. pracownikom IT w bardzo łatwy sposób – pomaga w tym przejrzysty i przyjazny w obsłudze interfejs. Udostępnianie ekranu ogranicza się też nie tylko do jednej osoby – z ekranem zdalnym w celu pomocy może się łączyć wielu specjalistów jednocześnie. Oprogramowanie TSplus umożliwia także nagrywanie sesji i robienie zrzutów z ekranu. Zdalna pomoc przy użyciu oprogramowania TSplus jest więc wielozadaniowa.

Pomoc zdalna w czasach pracy niestacjonarnej i współpracy z klientami rozsianymi nie tylko po całym kraju, ale i po całym świecie jest czymś niezbędnym Jednak spośród wielu oprogramowań tego typu warto wybrać takie, które daje maksimum korzyści przy minimalnych obciążeniach finansowych.

Technologia - najnowsze informacje

Rozrywka