piątek, 5 kwietnia 2024 12:30

Ostatnie chwilę na zdobycie poparcia. Jarosław Szlachetka i jego komitet zaapelowali o głosy [WIDEO]

Autor Artykuł sponsorowany
Ostatnie chwilę na zdobycie poparcia. Jarosław Szlachetka i jego komitet zaapelowali o głosy [WIDEO]

W piątek o godzinie 14 na myślenickim rynku odbył się briefing prasowy KWW Jarosława Szlachetki, podczas którego nie tylko skrótowo podsumowano upływającą kadencję, ale przede wszystkim zachęcano do głosowania.

W wydarzeniu wzięli udział wszyscy przedstawiciele komitetu aktualnego gospodarza Myślenic. Wśród nich możemy wymienić m.in. Krystynę Szczotkowską (numer 1 w okręgu wyborczym numer 2), Andrzeja Grzybka (numer 1 w okręgu wyborczym numer 3), Mateusza Sudra (numer 1 w okręgu wyborczym numer 1) czy też Janinę Łabędź (numer 7 w okręgu wyborczym 3) oraz Krzysztofa Kmiecika (numer 8 w okręgu wyborczym 1).

- Prosimy byście państwo głosowali na osoby, które myślą podobnie, chcą razem współpracować - dla dobra wspólnego, dla rozwoju całej naszej społeczności. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim moim kandydatom, ale przede wszystkim mieszkańcom Miasta i Gminy Myślenice - zaapelował Jarosław Szlachetka.

Przypominamy, że wybory samorządowe zarządzone w dniu 29 stycznia 2024 przez Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska odbędą się 7 kwietnia, czyli już w najbliższą niedzielę. Druga tura odbędzie się 21 kwietnia.

Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka