poniedziałek, 10 lutego 2020 10:31

Początek nowego roku to doskonały czas na zmiany – dokonaj ich z pomocą Galerii Bronowice w Krakowie!

Autor Głos 24
Początek nowego roku to doskonały czas na zmiany – dokonaj ich z pomocą Galerii Bronowice w Krakowie!

Chociaż wiele osób uważa, że noworoczne postanowienia są zdecydowanie przereklamowane, naszym zdaniem nie ma lepszego okresu w roku na to, by wprowadzać w swoim życiu zmiany naprawdę istotne, niż właśnie kilka pierwszych tygodni nowego roku. I chociaż wielu z nas chce w końcu zmienić pracę czy zacząć uczyć się tego wymarzonego, obcego języka, na który do tej pory nie mieliśmy czasu, to czas ten jest również okresem na zmiany znacznie prostsze i przyziemne. A do takich na pewno zalicza się mniejsza lub większa zmiana naszego wyglądu.

Wszyscy w końcu chcemy czuć się atrakcyjnie w swoim ciele, wpływa to również znacząco na naszą pewność siebie, nie tylko w kontaktach prywatnych, ale również zawodowych. Sam wygląd może nam również znacząco pomóc w realizacji innych celów – jeżeli w tym roku chcemy zmienić pracę, to perfekcyjny wygląd na rozmowie kwalifikacyjnej na pewno będzie dla nas dużym plusem, podobnie jak na randkach, jeżeli to właśnie w tym roku chcemy znaleźć sobie nowego partnera. Jednak o wygląd warto zadbać, nawet jeśli nie łączy się on z powyższymi propozycjami – uważamy bowiem, że każdy z nas zasługuje na to, by wyglądać pięknie!

Galeria Bronowice w Krakowie

Aby jednak faktycznie wpłynąć na swój wygląd, musimy zadbać o przynajmniej kilka aspektów. Dzisiaj Wam o nich opowiemy, a jednocześnie przedstawimy jak Galeria Bronowice może nam pomóc w naszej metamorfozie!

Ubrania, które nosimy

To rzecz, która pierwsza przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o zmianie swojego wyglądu. Dobrze dobrana odzież potrafi nie tylko podkreślać zalety naszego wyglądu, ale również tuszować jego wady. Każdy z nas powinien ubierać się również modnie, chociaż część będzie wolała klasykę, inni natomiast będą chcieli swoim wyglądem zaskakiwać, szokować i podążać za odważnymi trendami.

Bez wątpienia dobrze dobrane ubrania sprawiają, że czujemy się pewniej i atrakcyjniej. Warto zastanowić się nad naszym stylem i tym, co on o nas mówi. Często bowiem przyzwyczajamy się do dawnych trendów lub po prostu zawsze kupujemy to samo, stąd nasz wygląd nie jest perfekcyjny.

Jeżeli nie wiemy, w co się ubrać, szukajmy inspiracji – pomoże nam w tym, chociażby, Instagram czy Pinterest. Śledźmy blogi dotyczące mody, zarówno tej kobiecej, jak i męskiej, a dodatkowo – jeżeli chcemy wyglądać naprawdę perfekcyjnie – możemy zdecydować się na usługi stylistki, która pomoże nam dobrać ubrania do nas i naszych oczekiwań.

W Galerii Bronowice czeka na nas ogrom sklepów i salonów, gdzie będziemy mogli upić naszą nową odzież. W wielu obowiązują wyprzedaże, stąd jest to idealny okres na to, by stosunkowo niewielkim kosztem uzupełnić naszą szafę.

Kilogramy, które powinniśmy tracić

Oczywiście bardzo częstym postanowieniem jest udanie się na siłownię. I chociaż zwłaszcza ono wydaje się nam oklepane, pamiętajmy o tym, że siłowania to miejsce, które odwiedzać warto. Gdy regularnie ćwiczymy, czyjemu się po prostu lepiej, jest to więc opcja nie tylko dla tych, którzy chcą zgubić zbędne kilogramy. Jeśli jednak je posiadamy, nie czekajmy dłużej! W końcu, gdy się ich pozbędziemy, poczujemy się znów pewniej i atrakcyjniej. Pamiętajmy, jednak jeśli planujemy zgubić ich napraw dużo, mądrze planujemy wspominane powyżej zakupy – nie chcemy w końcu, by po kilku miesiącach wszystko okazało się na nas za duże.

W Galerii Bronowice czeka na nas siłownia Fitness Platinium, która ma powierzchnię niemal 1400 m2. Znakomity sprzęt oraz atmosfera sprawia, że ćwiczenia właśnie tutaj staną się dla nas prawdziwą przyjemnością.

Nowe okulary lub zmiana na soczewki

Chociaż okulary to kwestia nie tylko naszego wyglądu, ale również zdrowia czy po prostu komfortu funkcjonowania (zwłaszcza, gdy praca przed monitorem to nasza codzienność), nowy rok jest idealny, by coś zmienić. Same oprawki to zakup na naprawdę długo – pamiętajmy o tym. Nie muszą być one drogie, lecz faktem jest, że źle dobrane okulary mogą zniweczyć nasze starania w innych aspektach, jeżeli zależy nam na naprawdę dopracowanym wizerunku. Z tego powodu powinniśmy zadbać o to, by na naszym nosie zawsze prezentowały się nie tylko modne, ale również dobrze dobrane okulary.

W doborze na pewno pomoże nam obsługa konkretnego salonu, w przypadku Galerii Bronowice może to być Lynx Optique, Kodano Optyk lub Mozart Optyk.

Kliknij i sprawdź promocje w Galerii Bronowie → https://galeriabronowice.pl/promocje


Warto również rozważyć soczewki – będą idealne na pewno dla tych, którzy okularów nie lubią lub czują, że bez nich wygalają lepiej. Na pewno sprawdza się również idealnie dla osób, które noszą okulary, lecz chcą zacząć ćwiczyć w nowym roku – w tym przypadku okulary niekoniecznie będą wygodnym dla nas rozwiązaniem.

Zadbaj o obecnie posiadane ubrania

Jeżeli tylko mamy ubrania, które przestały na nas pasować lub dopadły je plamy, z którymi nie możemy sobie poradzić – nic straconego! Zawsze możemy przywrócić im ich dawny blask czy dopasować na nowo do naszego ciała – jeżeli dane ubrania naprawdę lubiliśmy, są tego warte. W takim przypadku w Galerii Bronowice czeka na nas Pralnia EBS oraz punkt poprawek krawieckich.

Kosmetyki i perfumy, które idealnie dopełnią całość

Ostatnim z aspektów zmian, które zalecamy wprowadzić, jest dobranie odpowiednich kosmetyków oraz perfum – i tyczy się to nie tylko pań, ale również panów! Kiedy nasze obecne kremy i inne kosmetyki niekoniecznie się sprawdzają, lub czujemy, że możemy zdecydować się na produkty, które działać będą lepiej – nie czekajmy z tym! Podobnie z perfumami – kiedy połączymy je z odpowiednim ubiorem, to mogą one zdziałać naprawdę wiele. Każdy powinien posiadać przynajmniej jeden flakon wysokiej jakość perfum, i chociaż nie każdy za nimi przepada, to używanie ich przynajmniej w tych wyjątkowych okolicznościach jest niezwykle wskazane. Każdego zachęcamy jednak do tego, by codziennie decydował się na perfumy, w końcu to również oznaka tego, że o siebie dbamy.

W tym przypadku również czeka na nas szeroka oferta Galerii Bronowice – Rossmann, Lawendowa Mydlarnia, Douglas, Yves Rocher, Ziaja, Perfumeria Pachnidło oraz wiele więcej! W kwestii kosmetyków i perfum w Galerii uda nam się na pewno kupić to, czego potrzebujemy!

Głos24 EXTRA - najnowsze informacje