czwartek, 11 stycznia 2024 15:10

Pomóżmy znaleźć Zarze kochający dom. "Widać smutek w jej oczach"

Autor Katarzyna Jamróz
Pomóżmy znaleźć Zarze kochający dom. "Widać smutek w jej oczach"

– Zara nie ma szczęścia do adopcji, nawet tej tymczasowej. Sunia już od kwietnia 2023 r. czeka i ma nadzieję, że jej los także się odmieni – napisał na Facebooku Tarnowski Azyl Dla Zwierząt.

Akcja "Mrozy", która od niedzieli (7 stycznia) realizowana jest przez tarnowski Azyl dla psów, ma na celu ochronę czworonogów przed ekstremalnymi mrozami. Inicjatywa ta odniosła ogromny sukces – 105 psiaków trafiło do domów tymczasowych. Wiele osób otworzyło swoje serca i domy dla potrzebujących psów. – Niektórzy deklarowali, że przygarnięte przez nich psy nie wrócą już do Azylu – mówi Adrian Starzyk, kierownik Tarnowskiego Azylu dla Zwierząt.

Zara nie ma szczęścia do adopcji, nawet tej tymczasowej 😔 Sunia już od kwietnia 2023r. czeka i ma nadzieję, że jej los...

Opublikowany przez Tarnowski Azyl Dla Zwierząt Czwartek, 11 stycznia 2024

Mimo radości, jaka towarzyszy pracownikom i wolontariuszom schroniska, do pełni szczęścia brakuje jeszcze znalezienia chociażby tymczasowego domu dla 2,5-letniej suczki. – Zara nie ma szczęścia do adopcji, nawet tej tymczasowej. Sunia już od kwietnia 2023 r. czeka i ma nadzieję, że jej los także się odmieni. Koledzy i koleżanki z sąsiednich boksów trafiają do nowych domków, a ona wciąż bez zainteresowania. Zara nie czuje się w schroniskowym boksie najlepiej, jest wycofana, widać smutek w jej oczach ale bardzo chce mieć swój kochający i ciepły dom. Dom na stałe – czytamy na facebookowym profilu Tarnowskiego Azylu Dla Zwierząt.

Pomóżmy 2,5 letniej Zarze znaleźć nowy, kochający dom!

Fot. Unsplash/Ilustracyjne/Screen posta/Edycja własna

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka